W co inwestują i jak wygląda ich codzienność?

VIVA! 17 czerwca 2018 20:29

Pojawiają się na okładkach prestiżowych magazynów, wydają setki tysięcy dolarów na swoją garderobę, spędzają wakacje jedynie poza granicami kraju, a wnętrza ich domów wręcz... osłupiają! Tak. One otaczają się luksusami. Życie rosyjskich gwiazd znacząco różni się od codzienności naszych, polskich przedstawicielek show-biznesu!

Posiadają własne, hermetyczne środowisko. Trzymają się blisko rosyjskiej elity politycznej i finansowej. Niektóre sławę i pieniądze zawdzięczają jedynie swojej determinacji, pracowitości. Jednak czasami trzeba wyjść za mąż za odpowiedniego mężczyznę, by się w końcu poczuć się spełnionym i odnaleźć własną drogę. Dlatego nikogo nie dziwi, że wśród rosyjskich gwiazd, znajdą się również takie, które każde, nawet to luksusowe ubranie, zakładają na siebie jeden raz, a w dalekie podróże udają się własnymi odrzutowcami.    

Prowadzą nieźle prosperujące interesy, angażują się w politykę, inne uważane są za najlepszą wizytówkę Rosji na świecie. A są też takie, które z lubością opiekują się dziećmi u boku kochającego męża.  Natalia Vodianova, Elena Perminova czy Ksenia Sobczak... Kto jeszcze znalazł się w naszej galerii? Sprawdź!  

1/17
Ksenia Sobczak
Copyright @Ksenia Sobczak/Instagram
1/17

Ksenia Sobczak nazywana jest rosyjską Paris Hilton. Stawia przed sobą kolejne cele, zresztą, chyba nie ma dziedziny, której by się nie odnalazła. Pisarka, aktorka, projektantka mody... ale przede wszystkim, dziennikarka. Stoi na czele rosyjskiego L’Officiela, prowadzi własny talk show.

2/17
Ksenia Sobczak
Copyright @Ksenia Sobczak/Instagram
2/17

Największe kontrowersje wzbudziła kandydując na stanowisko prezydenta Rosji. Zajmuje 10 miejsce na liście 50. najpopularniejszych, najlepiej zarabiających gwiazd show-biznesu i sportu wg Forbesa. Majątek Kseni za 2017 rok wyliczono na 2.1 mln $.

3/17
Natalia Vodianova
Copyright @Natalia Vodianova/Instagram
3/17

Natalia Vodianova. Jedna z najpopularniejszych modelek na świecie, filantropka. Karierę zaczynała w wieku 16 lat Reklamuje takie takie marki jak Guerlain, L’Oréal, H & M, Giorgio Armani, Versace, David Yurman... wymieniać można bez końca. Prywatnie szczęśliwa mama piątki dzieci.

4/17
Natalia Vodianova
Copyright @Natalia Vodianova/Instagram
4/17

To kobieta o wielkim sercu. Od 14 lat kieruje fundacją Naked Heart, której celem jest niesienie pomocy rodzinom dzieci z niepełnosprawnościami. Angażuje się w budowę integracyjnych placów zabaw, a także zbiera środki na programy edukacyjne dla rosyjskich szkół.

5/17
Copyright @Natalia Vodianova/Instagram
5/17

„Nie lubię paparazzi, ale nie chodzę w perukach i czarnych okularach. Nie jestem gwiazdą popu. A potem, w Moskwie, nawet kiedy mnie rozpoznają, ludziom trudno jest uwierzyć, że to ja. Raczej uważają, że to ktoś bardzo podobny do mnie”, mówiła kilka lat temu w wywiadzie dla Marie Clair.

6/17
Yana Rudkovskaya
Copyright @Instagram/Yana Rudkovskaya
6/17

Skupia wokół siebie elitę rosyjskiego show-biznesu. Zna wszystkich, ale najważniejsze, że to oni znają ją. Yana Rudkovskaya to znana rosyjska prezenterka telewizyjna. Jest producentem muzycznym Dimy Bilana, grupy Gradusy, a także występuje w roli menadżerki męża, Jewgienija Pluszczenko.

7/17
Yana Rudkovskaya
Copyright @Instagram/Yana Rudkovskaya
7/17

Yana Rudkovskaya znajduje się w trójce najbardziej stylowych kobiet rosyjskiego show-biznesu. Wciąż odnosi kolejne sukcesy i nie powiedziała ostatniego słowa. Poza tym, angażuje się w działalność charytatywną: pomaga sierotom, wspiera fundacje, a także utalentowanych młodych artystów.

8/17
Polina Gagarina
Copyright @Polina Gagarina/Instagram
8/17

Polina Gagarina - piosenkarka. W 2005 roku została okrzyknięta bohaterką narodową. Zajęła II miejsce na Eurowizji (2015). Jurorka czwartej i piątej edycji programu Gołos (rosyjski odpowiednik formatu The Voice). Jej ostatni utwór Komanda 2018 jest oficjalną piosenką Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018 w Rosji.

9/17
Polina Gagarina
Copyright @Polina Gagarina/Instagram
9/17

Regularnie pojawia się na okładkach najpopularniejszych magazynów o stylu i urodzie. Otrzymała tytuł Kobiety Roku wg magazynów Glamour i GQ. W 2017 roku magazyn Forbes oszacował jej dochody na 1.9 mln$. Prywatnie Polina Gagarina jest mamą dwójki dzieci. 

10/17
Lena Perminova
Copyright @Lena Perminova/Instagram
10/17

Elena Perminova jako żona rosyjskiego miliardera, Aleksandra Lebiediewa, przedsiębiorcy, pisarza, właściciela gazet Independent i Evening Standard, nie musi się niczym martwić. Na pokazach mody cieszy się miejscami w pierwszym rzędzie i nosi stroje od największych projektantów. Czym naprawdę się zajmuje?

11/17
Lena Perminova
Copyright @Lena Perminova/Instagram
11/17

Elena Perminova jest odnoszącą sukcesy stylistką i modelką. W 2011 roku została redaktorką sekcji modowej angielskiego czasopisma POP. Brała czynny udział w pokazach mody i była gwiazdą wybiegów w Mediolanie, Paryżu i Rzymie. Współpracuje z takimi markami jak: Lanvin, Viktor & Rolf, Armani...

12/17
Lena Perminova
Copyright @Lena Perminova/Instagram
12/17

Przede wszystkim to przykładna żona i matka, która oddaje się opiece nad dziećmi i spędza czas głównie na podróżach. Przemieszcza się jedynie prywatnymi samolotami, zazwyczaj między Moskwą, a włoską Umbrią, gdzie ma pałac. Ochroniarze nie opuszczają jej nawet na krok.

13/17
Matilda Shnurova
Copyright @Matilda Shnurova/Instagram
13/17

Piękna brunetka o magnetycznym spojrzeniu. Matilda Shnurova, właścicielka restauracji z autorską kuchnią KOKOKO, założycielka szkoły baletowej, a także... była żona kontrowersyjnego lidera grupy muzycznej Leningrad, Siergieja Shnurova! Tak. Ich związek właśnie przeszedł do historii!

14/17
Matilda Shnurova
Copyright @Matilda Shnurova/Instagram
14/17

Co ciekawe... Stworzona przez nią restauracja, już pod koniec 2016 r. zajęła 4. miejsce w rankingu na najlepszą kuchnię. Dziś jest wizytówką na kulinarnej mapie Petersburga. A w menu znajdziemy dania z sezonowych warzyw i owoców! 

15/17
Natalia Davydova
Copyright @Instagram/@tetyamotya
15/17

Matka trójki dzieci i żona rosyjskiego biznesmena, Ivana Streshinsky'ego. Natalia Davydova swoją popularność zawdzięcza nie tylko nieprzyzwoicie bogatemu mężowi. To słynna blogerka i modelka. Idealne ciało, nieskazitelny i różnorodny styl – stały się jej recepta na sukces.

16/17
Natalia Davydova
Copyright @Instagram/@tetyamotya
16/17

Na swoim blogu porusza tematy modowe, stylowe i urodowe. Pokazuje "szarą rzeczywistość" bogatej, młodej matki. Niemal wszystkie zdjęcia Natalii są robionego przez profesjonalnego fotografa, a jej dzieci noszą ubrania z najnowszych kolekcji znanych marek.

17/17
Natalia Davydova
Copyright @Instagram/@tetyamotya
17/17

Jak przystało na żonę jednego z milionerów, mieszka w zamku z 1858 roku pod Wersalem. Jej konto @tetyamotya śledzi ponad pól miliona osób! Tutaj nie znajdziecie negatywnych komentarzy. A wszystko dlatego, że jest bardzo ironiczna i samokrytyczna. Zdjęcia podpisuje niecodziennie, z dużą dozą humoru i autoironii.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.