Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum
z życia gwiazd

Gabriela Muskała promienieje u boku Zbigniewa Zamachowskiego! Para uświetniła obecnością wyjątkowe wydarzenie

Wszyscy patrzyli tylko na nich

Marcjanna Maryszewska 21 maja 2024 11:50
Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

W warszawskim kinie Muranów odbyła się premiera filmu "Fin del Mundo?" w reżyserii Piotra Dumały. Na wydarzeniu zjawili się m.in. Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski. Para nieczęsto jest widziana razem podczas publicznych wydarzeń, dlatego ich obecność wzbudziła ogromne zainteresowanie. Wszyscy mówią tylko o nich!

Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu

20 maja miała miejsce wspomniane już wydarzenie filmowe, w którym uczestniczyła cała plejada gwiazd. Przed kinem Muranów reporterom zapozowali: Mariusz Jakus, Paulina Koziejowska, Aleksandra Popławska, Stanisław Brudny oraz Helena Norowicz. Nie mogło zabraknąć też reżysera Piotra Dumały. Jednak największą uwagą mediów przyciągnęli Gabriela Muskała wraz ze Zbigniewem Zamachowskim

Fot. Gałązka / AKPA

Para nie szczędziła sobie czułości. Świata poza sobą nie widzą

Choć bardzo się kochają, tak starają się nie afiszować swoim uczuciem. Mimo to nie kryją się ze swoją miłością i swego czasu chętnie odpowiadali na pytania dotyczące związku. "Artyści, i ja się do nich zaliczam, nie są łatwymi partnerami. Ale ja mam szczęście, że naprawdę trafiam na takich facetów, którzy mnie bardzo inspirują, a którzy przede wszystkim mają poczucie humoru. I to jest to, co ja w mężczyznach cenię najbardziej" - przyznała Gabriela Muskała w rozmowie z Anną Zejdler, prowadzącą podcast Porażka czyli sukces.

Artyści od trzech lat tworzą związek oparty na zaufaniu i przyjaźni. Mają wspólne cele i poczucie humoru. To pomogło im zbudować trwałą więź. Co jeszcze ujęło aktorkę w koledze po fachu? "Cudowne poczucie partnerstwa i swobody, akceptacji absolutnej i to, że ja się z tym człowiekiem mogę śmiać przede wszystkim. Ale też mogę mu się wypłakać w ramię, jak trzeba i pomóc, jak jemu jest ciężko".

Na pierwszy rzut oka widać, jak szczere uczucie ich łączy. Ściskali się za dłonie oraz posyłali promienne uśmiechy. Pozostaje jedynie życzyć im dużo szczęścia!  

Gabriela Muskała, Zbigniew Zamachowski, 20.05.2024 r. Premiera filmu "Fin del Mundo?"

Fot. Gałązka / AKPA

Fot. Gałązka / AKPA

[Ostatnia publikacja na  Viva Historie 26.05.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.