Ewa Skibińska
Fot. Tomasz Urbanek/East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

W życiu Ewy Skibińskiej nastała prawdziwa rewolucja

Co dziś robi uwielbiana aktorka widzów serialu „Na dobre i na złe”?

Redakcja VIVA! 30 lipca 2020 17:51
Ewa Skibińska
Fot. Tomasz Urbanek/East News

Ewa Skibińska sympatię widzów i największą popularność zdobyła rolą w serialu Na dobre i na złe, a następnie w Pierwszej miłości, w której wcieliła się w postać Teresy Żukowskiej. Ostatnio wystąpiła w serialu kryminalnym W głębi lasu, dostępnym na platformie Netflix.  A jak wygląda życie Ewy Skibińskiej? Jeden z tygodników donosi, że w jej życiu nastała prawdziwa rewolucja. 

Rewolucja w życiu Ewy Skibińskiej

„Szukam kogoś, kto umie malować ściany. We Wrocławiu, w lipcu", napisała w ogłoszeniu Ewa Skibińska. Wszystko wskazuje na to, że w jej życiu prywatnym szykują się zmiany. Jak podała Rewia, aktorkę czeka prawdziwa rewolucja. Tygodnik informuje, że Ewa Skibińska po latach wspólnego związku rozstała się z krytykiem teatralnym Krzysztofem Mieszkowskim. Para wspólnie doczekała się córki, Heleny.

Aktorka do końca miała wierzyć, że uda jej się uratować związek i zawalczyć o miłość. „Nasz związek opiera się on na intuicji i miłości, której podporą jest zrozumienie i przyjaźń. Tworzymy jeden organizm”, mówiła w jednym z wywiadów.

Jak podał Pomponik.pl w 2015 roku ukochany aktorki został posłem i wyjechał do stolicy. Rok później stracił stanowisko dyrektora Teatru Polskiego we Wrocławiu. Aktorka także postanowiła zakończyć swoją współpracę z teatrem.

Pierwsze doniesienia o rozstaniu pojawiły się już trzy lata temu. „Skończył się teatr, skończył się związek i miłość”, cytowało wypowiedź aktorki Na Żywo. Gwiazda buduje swoje życie na nowo. W lutym 2017  roku na stałe związała się z Teatrem Powszechnym w Warszawie.

„Lubię zmiany, choć się ich boję. Pojawiasz się przecież w miejscu, gdzie wszystko jest obce. Staram się korzystać z tej obcości, będąc w nowej grupie ludzi. Obserwuję, próbując stworzyć nową siebie wobec tej sytuacji. A to jest zawsze ożywcze”, mówiła w ubiegłym roku Rewii[cytat za pomponik.pl]. 

Ewa Skibińska na premierze filmu
Fot. Akpa

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.