Ewa Jakubiec, Miss Polonia 2023
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Miss Polonia 2023 została wybrana! Ewa Jakubiec oczarowała uśmiechem i rozbawiła jury 

Ze sceny wspomniała o... Robercie Makłowiczu!

Rafał Kowalski 1 lipca 2023 08:58
Ewa Jakubiec, Miss Polonia 2023
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wielkie emocje dobiegły końca! Z Zakopanego wyjeżdża tłum gości i jedna, szczęśliwa laureatka plebiscytu Miss Polonia. W tym roku jury nagrodziła pochodzącą z dolnego śląska Ewę Jakubiec. Co o niej wiemy?

Ewa Jakubiec – wiek, wykształcenie, pasje

Aż dziewiętnaście kandydatek walczyło wczoraj o bursztynową koronę i tytuł Miss Polonii 2023. Najważniejsza decyzja wieczoru należała do jurorów. Na laureatkę głosowały między innymi byłe zdobywczynie tytułów miss: Milena Sadowska, Agata Biernat, Karolina Bielawska, Natalia Gryglewska i Joanna Michalska; a także gwiazdy: muzyk Baron, jego partnerka Sandra Kubicka, makijażysta Harry Jefferson i choreograf Daniel Borzewski. Przewodniczącą komisji była zaś dyrektor konkursu Miss Polonia Jagoda Piątek-Włodarczyk.

CZYTAJ TAKŻEMieszkali ze sobą po rozstaniu, nie umieli o nim rozmawiać. Takie relacje mają dziś Michał Wiśniewski i Dominika Tajner

Po godzinie 22:00 w telewizyjnej Dwójce dowiedzieliśmy się, że tytuł Miss Polonia 2023 powędruje do Ewy Jakubiec! Co o sobie pisała laureatka? „Mam 26 lat, pochodzę z małej miejscowości na Opolszczyźnie. Obecnie mieszkam we Wrocławiu. Jestem dyplomowaną pielęgniarkę w trakcie specjalizacji anestezjologicznej i pracuję w zawodzie, w klinice medycyny estetycznej przy zabiegach transplantacji włosów”, czytaliśmy.

Co ciekawe, to nie są jedyne studia miss. „Jednocześnie kończę drugi kierunek – zdrowie publiczne na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym”, dodała.

Pasją Ewy są modeling, sesje zdjęciowe i jazda motocyklem.

Ewa Jakubiec, Miss Polonia 2023
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Ewa Jakubiec o Robercie Makłowiczu

Wielu widzów doskonale zapamiętało moment wczorajszej gali, podczas której kandydatki odpowiadały na pytania prowadzących. Ewie Jakubiec trafiło się to, z kim chciałaby zatrzasnąć się w windzie.

„Jeszcze nigdy w życiu nie zacięłam się w windzie, ale gdyby do tego doszło, mógłby to być pan Robert Makłowicz”, odpowiedziała, śmiejąc się. „Myślę, że byłoby zabawnie, że opowiedziałby mi kilka żartów i z windy wyszłabym w świetnym humorze”, dodała.

Swoją odpowiedzią i szerokim uśmiechem zdecydowanie oczarowała wszystkich zgromadzonych na gali.

Czytaj także: Natasza Urbańska wychowuje nastoletnią córkę, macierzyństwo wiele ją nauczyło. Tak mówi o relacjach z Kaliną

„Marzenia się jednak spełniają! To będzie bardzo intensywny rok”, mówiła po ogłoszeniu werdyktu. Serdecznie gratulujemy! 

Ewa Jakubiec, Miss Polonia 2023
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.