Ewa Farna, Viva! grudzień 2011
Fot. Olga Majrowska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

„Podoba mi się ten rodzaj obowiązku...’’. Ewa Farna po raz pierwszy o małżeństwie!

Damian Duda 23 października 2017 13:00
Ewa Farna, Viva! grudzień 2011
Fot. Olga Majrowska

 

Ewa Farna do samego końca trzymała w tajemnicy tę uroczystość. Artystka wzięła cichy ślub z Martinem Chobotem, z którym związana jest od czterech lat. Farna po raz pierwszy opowiedziała o swoim ślubie.

 

Zobacz też: „Bałam się tego bardzo…”, Ewa Farna po raz pierwszy opowiada o swoim ślubie!

Ewa Farna o ślubie

W rozmowie z magazynem „Party’’ wokalistka przyznała, że marzy o tym, żeby jej małżeństwo wyglądało podobnie jak wygląda związek jej rodziców, którzy są razem od 27 lat. „Moi rodzice zawsze idą do przodu razem, coś wspólnie tworzą. Wychowali trójkę dzieci, które nieźle sobie radzą w życiu’’, wyznała Farna. Gwiazda ma bardzo tradycyjne podejście do związków. Jest świadoma, że nie wszyscy w jej wieku chcą formalizować związki. „Nie wiem, jak jest w Polsce, ale w Czechach wielu młodych ludzi mieszka ze sobą i nie myśli o ślubie, bo ich zdaniem małżeństwo to tylko rodzaj pewnej umowy. Nie krytykuję tego, rozumiem, że ludzie mogą się kochać i nie potrzebować niczego sobie przyrzekać. Ale dla mnie bycie żoną to coś więcej, podoba mi się ten rodzaj obowiązku i poczucia, że zawsze, nawet w kryzysie, będziemy dalej i siebie walczyć’’, powiedziała gwiazda.

 

W rozmowie z magazynem „Party’’ Farna wyznała, że jej ślub to jej prywatna sprawa, dlatego nie chce o tym rozmawiać z dziennikarzami. „Czuję też, że dałam ludziom swoje dzieciństwo i więcej prywatności, niżbym chciała. Ale tak intymnego momentu jak ślub nie chciałam dzielić z obcymi, walczyłam by szczegóły uroczystości były w pamięci najbliższych, nie całego narodu’’, skwitowała artystka.

 

Kim jest mąż Ewy Farnej?

Mężem wokalistki jest Martin Chobot, który ukończył konserwatorium Jaroslawa Jezka oraz Wyższą Szkołę Ekonomii w Pradze.  Wraz z Ewą gra w zespole. Co ciekawe na początku łączyła ich wieloletnia przyjaźń, a dopiero później narodziło się między nimi silne uczucie. Poznał Ewę przy pracy nad jej płytą „(W)inna’’. Para bardzo chroni swoją prywatność, dlatego wszelkie informacje o ich planowanym ślubie były bardzo dobrze strzeżone. Ewa Farna po czterech latach związku poślubiła Martina Chobota. Dobrą nowiną pochwaliła się na Instagramie. W sieci pojawił się bardzo osobisty wpis gwiazdy oraz wyjątkowe zdjęcie młodej pary! Po dziewięciu latach wspólnej przyjaźni i pracy w zespole para wzięła ślub. 

 

Ewa Farna, ślub
Fot. Instagram

 

Przeczytaj też: „Nagie ciało jest dla mnie i...”. Czy Ewa Farna rozbierze się dla męskiego magazynu?

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.