Eva Mendes i Ryan Gosling
Fot. Getty Images
O NICH JEST GŁOŚNO

Eva Mendes i Ryan Gosling przechodzą poważny kryzys. Czy ich idealny związek rozpadnie się?

Weronika Kostyra 2 czerwca 2017 06:00
Eva Mendes i Ryan Gosling
Fot. Getty Images

Eva Mendes i Ryan Gosling to jedna z bardziej tajemniczych par show-biznesu. Do tej pory ich związek uchodził za niezwykle udany. Niestety pojawiły się doniesienia o tym, że obecnie przechodzą kryzys i naprawdę niewiele brakuje, aby zdecydowali o rozstaniu.

Kryzys Evy Mendes i Ryana Goslinga

Plotkuje się o różnych przyczynach problemów między nimi. Podobno Eva ma Ryanowi za złe, że dużo pracuje i uczestniczy w imprezach oraz galach, podczas gdy ona zajmuje się dziećmi, a jej kariera stoi w miejscu. Oczekuje od niego większego zaangażowania. Podobno Ryan nie planuje jednak zwolnić tempa i poświęcać rodzinie więcej czasu.

Do dość zaskakująca informacja, ponieważ jeszcze w styczniu, kiedy odbierał Złoty Glob zadedykował go ukochanej, a także docenił jej wysiłek i poświęcenie. W przemówieniu powiedział wtedy:

„Chcę tylko spróbować podziękować odpowiednio jednej osobie i powiedzieć, że kiedy ja śpiewałem, tańczyłem, grałem na pianinie i przeżywałem jedno z najlepszych doświadczeń, jakie miałem w filmie, moja dama wychowywała naszą córkę, była w ciąży z drugą i starała się pomagać swojemu bratu w walce z rakiem. Gdyby nie wzięła na siebie tego wszystkiego, bym mógł przeżyć to doświadczenie, z pewnością ktoś inny stałby tutaj dzisiaj zamiast mnie. Kochanie, dziękuję.”

Eva Mendes i Ryan Gosling spotykają się od września 2011 roku. Mają dwie córeczki – trzyletnią Esmeraldę i roczną Amadę. Przez cały ten czas bardzo dbają o swoja prywatność – obie ciąże były zachowane w tajemnicy niemal do końca. Mają też niewiele wspólnych zdjęć. Razem widuje się ich bardzo rzadko, więc trudno się przekonać jak wyglądają ich relacje, lecz podobno już od kilku miesięcy nie mieszkają razem.

Zobacz także: Zmiana warty w Hollywood. Ci aktorzy zastąpili Leonarda DiCaprio i Brada Pitta

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!