Weronika Kostyra 7 sierpnia 2017 12:45
1/11
Serena Williams i baby shower
Copyright @Instagram
1/11

 

Kilka miesięcy temu Serena Williams zaskoczyła swoich fanów, ogłaszając ciążę. Tenisistka znalazła szczęście u boku Alexisa Ohaniana, współzałożyciela serwisu Reddit. Para zaręczyła się w grudniu i za miesiąc powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

 

Baby shower Sereny Williams

Zgodnie z amerykańską tradycją odbyło się już przyjęcie „baby shower”, na którym przyszła mama świętuje ostatnie chwile ciąży i przyjmuje prezenty dla nienarodzonego dziecka. Gośćmi były przyjaciółki Sereny –  jej siostra Venus, ale także znane gwiazdy: Kelly Rowland, Ciara, Eva Longoria i Lala Anthony. Tematem przewodnim imprezy były lata 50., wszystkie panie wystylizowały się na pin-up girls i piły kolorowe bezalkoholowe drinki. Zdjęciami pochwaliły się w Internecie.

 

Termin porodu Sereny Williams wyznaczony jest na pierwszą połowę września, dlatego zostało już naprawdę niewiele czasu. 35-letnia zawodniczka nie może doczekać się aż zostanie mamą! Kilka tygodni temu, podziękowała publicznie swojemu dziecku za siłę, jaką mu daje:

 

„Moje najdroższe dziecko, dajesz mi siłę, o której istnieniu nie wiedziałam. Nauczyłeś mnie prawdziwego znaczenia spokoju i pokoju. Nie mogę się doczekać, kiedy cię poznam i kiedy w przyszłym roku dołączysz do mojego boksu podczas turniejów. Ale to, co jest najważniejsze, cieszę się z tego, że mogę dzielić się z tobą tym, że jestem razem z tobą numerem jeden na świecie… po raz kolejny. I to w urodziny Alexisa Ohaniana (ojca dziecka, narzeczonego tenisistki - przyp. red.). Od najstarszego numeru jeden na świecie dla najmłodszego. Twoja mama”.

 

Serena Williams w ciąży wystąpiła w okładkowej sesji magazynu „Vanity Fair”, gdzie opowiedziała romantyczną historię swojego związku i zdradziła, jak przygotowuje się do narodzin dziecka.

 

Zobacz także: Serena Williams w ciąży na okładce „Vanity Fair”. Poznaj romantyczną historię jej związku!

5/11
Serena Williams, Eva Longoria
Copyright @Instagram @serenawilliams
5/11
9/11
Serena Williams, Eva Longoria, Kelly Rowland, Lala Anthony
Copyright @Instagram @serenawilliams
9/11

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.