Emilia Komarnicka-Klynstra dzieci
Fot. Piętka mieszko/AKPA
Z Życia gwiazd

Emilia Komarnicka-Klynstra na zdjęciu z synami. Jej wpis wzrusza do łez...

Aktorka znów poruszyła internautów!

Gabriela Czernecka 6 września 2021 10:03
Emilia Komarnicka-Klynstra dzieci
Fot. Piętka mieszko/AKPA

Emilia Komarnicka-Klynstra coraz chętniej dzieli się za pośrednictwem swojego Instagrama szczegółami ze swojego życia prywatnego. Właśnie na tej platformie aktorka postanowiła w ten nieoczywisty sposób dzielić się z fanami codziennymi chwilami, które wprawiają ich w zachwyt. Trudno się dziwić. W najnowszym wpisie gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciem z synami, którego opis wzrusza do łez…

Emilia Komarnicka-Klynstra na zdjęciu z synami 

Emilia Komarnicka-Klynstra należy do grona aktorek, które niechętnie udzielają wywiadów, w których opowiadają o swoim życiu prywatnym. Gwiazda zdobyła popularność dzięki roli Agaty w serialu Na dobre i na złe, gdzie poznała swojego przyszłego męża, Redbada Klynstrę. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2017 roku.

Zobacz: Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała urocze zdjęcie synków. Ależ oni wyrośli!

W 2018 roku powitali na świecie pierwszego syna, Kosmę, a dwa lata później drugiego, Tymoteusza. „Codziennie przypominają mi o uważności, prawdziwym byciu i umiejętności cieszenia się tym, co jest. Momentów zmęczenia jest pewnie podobnie dużo, ile radości, ale nie daje się tej fizyczności. Po pierwsze uświadomiłam sobie, że „zmęczenie” i „mama małych dzieci” to synonim”, pisała o synach w jednym z postów w social mediach.

Emilia Komarnicka o rozmowei z synem

To właśnie Instagram stał się dla aktorki platformą, na której chętnie dzieli się ważnymi momentami ze swojego życia. Właśnie zamieściła piękne zdjęcie z synkami, ale to opis wzbudził największe poruszenie. Emilia Komarnicka-Klynstra opublikowała fragment rozmowy ze starszym synem. Aktorka ujawniła, że po krótkiej rozmowie dotyczącej wieku, usłyszała poruszające słowa: „I Mamo, ja Cię tak bardzo, bardzo kocham…”. 

Zobacz również: Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstraobchodzą rocznicę ślubu: „Za nami 4 lata pełne cudów”

„Komentarz zbędny. Siły w jednym momencie wracają”, kończy swój post aktorka. Zrozumie ją każda mama...  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.