Emilia Komarnicka
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Emilia Komarnicka jest w ciąży?! Tuż po ślubie jej mąż mówi: „Od dawna chciałem mieć dziecko”

Olga Figaszewska 20 listopada 2017 18:55
Emilia Komarnicka
Fot. Instagram

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra pobrali się dwa miesiące temu. Zakochani zaskoczyli wszystkich fanów serialu „Na dobre i na złe”. Większość z nich nie zdawało sobie sprawy, że aktorów łączy coś więcej niż praca i przyjacielskiej relacje. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, para planuje powiększyć rodzinę! Czy to oznacza, że Emilia Komarnicka zrezygnuje z serialu?

 

Zobacz też: Oto niepublikowane zdjęcia ze ślubu aktorów z „Na dobre i na złe” Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry!

 

Ślub Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry 

Emilia i Radbad stanęli na ślubnym kobiercu 12 sierpnia 2017 roku. Informację o ślubie potwierdzili, publikując na Instagramie wyjątkowe zdjęcie z uroczystości. Wówczas mieliśmy okazję zobaczyć zaledwie fragment sukni ślubnej Emilii Komarnickiej, którą wykonała Viola Piekut. Para pięknie prezentowała się na wspólnej fotografii, a fani opływali w zachwytach i życzeniach dla młodej pary.Małżeństwo niedawno wróciło z podróży poślubnej. Odwiedzili Hongkong, Kuala Lumpur w Malezji oraz Indonezję. 

Zobacz też: Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra, aktorzy z „Na dobre i na złe" wzięli ślub!

 

Ślub Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry
Fot. Instagram @emilia_komarnicka

 

Emilia Komarnicka jest w ciąży?

Poznali się już w 2008 roku na planie serialu „Na dobre i na złe". Wtedy o romansie nie było mowy - oboje byli w trwałych związkach. Przyjaźń szybko przerodziła się w coś więcej. Dziś para dzieli się swoim szczęściem z całym światem za pomocą Instagrama. „Podobnie jak ja ma ciekawość świata i jest autentycznie zainteresowana drugim człowiekiem”, mówi aktor w najnowszym wywiadzie dla „Dobrego Tygodnia”. Małżeństwo zdecydowało się zdradzić się plany na najbliższą przyszłość.  Planują dziecko! „Marzymy o powiększeniu rodziny. Od dawna chciałem mieć dziecko, cieszę się, że dla Emilii tez to jest priorytet”, wyznał Redbad Klynstra. Czy w związku z tym Emilia Komarnicka zdecyduje się na pewien czas zrezygnować z pracy i  skupi się na macierzyństwie?

Polecamy: Suknia ślubna Emilii Komarnickiej w całej okazałości! Szczegóły jej powstawania zdradza projektantka

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.