Emilia Komarnicka
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Emilia Komarnicka jest w ciąży?! Tuż po ślubie jej mąż mówi: „Od dawna chciałem mieć dziecko”

Olga Figaszewska 20 listopada 2017 18:55
Emilia Komarnicka
Fot. Instagram

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra pobrali się dwa miesiące temu. Zakochani zaskoczyli wszystkich fanów serialu „Na dobre i na złe”. Większość z nich nie zdawało sobie sprawy, że aktorów łączy coś więcej niż praca i przyjacielskiej relacje. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, para planuje powiększyć rodzinę! Czy to oznacza, że Emilia Komarnicka zrezygnuje z serialu?

 

Zobacz też: Oto niepublikowane zdjęcia ze ślubu aktorów z „Na dobre i na złe” Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry!

 

Ślub Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry 

Emilia i Radbad stanęli na ślubnym kobiercu 12 sierpnia 2017 roku. Informację o ślubie potwierdzili, publikując na Instagramie wyjątkowe zdjęcie z uroczystości. Wówczas mieliśmy okazję zobaczyć zaledwie fragment sukni ślubnej Emilii Komarnickiej, którą wykonała Viola Piekut. Para pięknie prezentowała się na wspólnej fotografii, a fani opływali w zachwytach i życzeniach dla młodej pary.Małżeństwo niedawno wróciło z podróży poślubnej. Odwiedzili Hongkong, Kuala Lumpur w Malezji oraz Indonezję. 

Zobacz też: Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra, aktorzy z „Na dobre i na złe" wzięli ślub!

 

Ślub Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry
Fot. Instagram @emilia_komarnicka

 

Emilia Komarnicka jest w ciąży?

Poznali się już w 2008 roku na planie serialu „Na dobre i na złe". Wtedy o romansie nie było mowy - oboje byli w trwałych związkach. Przyjaźń szybko przerodziła się w coś więcej. Dziś para dzieli się swoim szczęściem z całym światem za pomocą Instagrama. „Podobnie jak ja ma ciekawość świata i jest autentycznie zainteresowana drugim człowiekiem”, mówi aktor w najnowszym wywiadzie dla „Dobrego Tygodnia”. Małżeństwo zdecydowało się zdradzić się plany na najbliższą przyszłość.  Planują dziecko! „Marzymy o powiększeniu rodziny. Od dawna chciałem mieć dziecko, cieszę się, że dla Emilii tez to jest priorytet”, wyznał Redbad Klynstra. Czy w związku z tym Emilia Komarnicka zdecyduje się na pewien czas zrezygnować z pracy i  skupi się na macierzyństwie?

Polecamy: Suknia ślubna Emilii Komarnickiej w całej okazałości! Szczegóły jej powstawania zdradza projektantka

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.