Elżbieta Dmoch
Fot. Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Elżbieta Dmoch unika kontaktów międzyludzkich, jednak ostatnio zrobiła dla swoich fanów wyjątek 

Wokalistka była poruszona tym, jak wiele ludzi wciąż o niej pamięta...

Dorota Falkowska 14 lipca 2022 08:59
Elżbieta Dmoch
Fot. Forum

Popularna artystka, która miała niegdyś na koncie sławę, miliony fanów i wielką miłość, dziś żyje z dala od świata show-biznesu, unikając także codziennych kontaktów międzyludzkich. W ostatnich tygodniach Elżbieta Dmoch zrobiła jednak wyjątek dla swoich fanów i postanowiła się z nimi zobaczyć. 

Elżbieta Dmoch: jak dziś wygląda życie wokalistki 2 plus 1?

Elżbieta Dmoch była niegdyś wokalistką bardzo popularnego w Polsce zespołu 2 plus 1, nazywanego niekiedy "polską ABBĄ". W czasach świetności grupy, artystka miała wszystko: wielką karierę, uznanie i miliony fanów, a także wielką miłość. Związała się bowiem z liderem zespołu, Januszem Krukiem. Rozwód z mężczyzną jej życia, a później jego śmierć sprawiły, że świat wokalistki rozpadł się na kawałki. Elżbieta Dmoch zniknęła z życia publicznego. Po 10 latach próbowała jeszcze śpiewać dla publiczności, ale od 2002 roku ostatecznie zaprzestała rozwijać karierę.  Jakiś czas temu zapowiedziała, że nigdy nie wróci na scenę. Artystka z każdym dniem zaczęła także coraz bardziej izolować się od ludzi. 

„Wcześniej udawało nam się chwilę porozmawiać, na przykład w sklepie. Ale Ela najczęściej nie chciała wdawać się w dłuższe pogawędki. Była jakby otoczona niewidzialnym murem”, mówiła dziennikarka Maria Szabłowska w Dobrym Tygodniu. Panie były wcześniej sąsiadkami. 

Mimo że od ostatniego występu Elżbiety Dmoch na scenie minęły już dwie dekady, artystka wciąż ma grupę wiernych fanów, którzy z niesłabnącym zapałem prowadzą stronę i fanklub gwiazdy.

Czytaj też: Smutne wieści o Elżbiecie Dmoch. Co się dzieje z artystką? „Otoczyła się murem...”

 2+1, od lewej: Janusz Kruk, Elżbieta Dmoch, Andrzej Krzysztofik

2 plus 1 Elżbieta Dmoch Janusz Kruk  wokalistka spotkała się z fanami
Fot. PAP/Ireneusz Radkiewicz

Elżbieta Dmoch spotkała się z fanami zespołu 2 plus 1. "Zrobiła wyjątek dla nas"

Strona o Elżbiecie Dmoch prowadzona przez miłośników jej twórczości tak bardzo spodobała się artystce, że postanowiła zaprosić ich do siebie. Spotkanie odbyło się pod koniec czerwca, a o jego szczegółach fani napisali na facebookowym profilu. 

"W uprzejmej rozmowie nie zabrakło interesujących wspomnień i ciekawostek. Zapoznaliśmy panią Elżbietę z działalnością fanklubu. Była pod wrażeniem materiałów tutaj zamieszczanych. Wspaniale było zobaczyć uśmiech na twarzy tej wspaniałej kobiety. Chociaż pani Elżbieta od lat nie udziela się publicznie, zrobiła wyjątek dla nas - wszystko za sprawą naszej strony, która tak się jej spodobała. Jesteśmy szczęśliwi i wdzięczni za okazane serce i uwagę" - czytamy na Facebooku.

Pani Elżbieta nie kryła wzruszenia, że tak wielu ludzi wciąż o niej pamięta. Prosiła, aby wszystkim wielbicielom przekazać pozdrowienia. Mamy nadzieję, że nie było to ostatnie spotkanie artystki z fanami. Liczymy także, że jeszcze kiedyś zobaczymy ją na scenie.  

Zobacz także: Elżbieta Dmoch ma za sobą złamane życie. Wokalistka 2 plus 1 przerwała milczenie po 20 latach! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?