Ellen DeGeneres, Barack Obama
Fot. Facebook @Ellen DeGeneres
O TYM SIĘ MÓWI

Dokładnie 20 lat temu Ellen DeGeneres swoim wyznaniem wywołała jeden z największych skandali w historii telewizji!

Damian Duda 29 kwietnia 2017 19:30
Ellen DeGeneres, Barack Obama
Fot. Facebook @Ellen DeGeneres

Idolka Łukasza Jakóbiaka, Ellen DeGeneres, dzięki swojej postawie i ciągłej walce o prawa mniejszości, stała się symbolem walki dla wielu osób nie tylko w Ameryce, a na całym świecie. Prezenterka jest inspiracją, co sprawia, że ma realny wpływ na rzeczywistość. Gwiazda amerykańskiej telewizji znalazła się na  liście „100 najbardziej wpływowych kobiet’’ magazynu „Forbes’’, a jej majątek szacowany jest na bagatela 345 (!) milionów dolarów. 

Zobacz też: Łukasz Jakóbiak wystąpi w jednym z najsłynniejszych talk-show świata. Polak pochwalił się spotkaniem z Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres — coming out

30 kwietnia jest dla Ellen datą szczególnym. Dwadzieścia lat temu, dokładnie tego dnia, Amerykanka przyznała się do swojej orientacji seksualnej, czym wywołała jeden z największych skandali w historii telewizji. Piątkowy odcinek autorskiego talk-show Ellen poświeciła właśnie wspomnieniom. Prezenterka, która na co dzień słynie z dystansu i poczucia humoru, opowiedziała o ciemnych stronach coming outu. Gwiazda telewizji dziś cieszy się szacunkiem, jednak w przeszłości bywało z tym różnie. W trakcie ostatniego odcinka Ellen wyznała, że niejednokrotnie grożono jej śmiercią! 

Michelle Obama o Ellen DeGeneres

Nie od dziś wiadomo, że była pierwsza para darzy Ellen ogromną sympatią. Mimo że była pierwsza dama nie pojawiła się w studiu telewizyjnym osobiście, żona Baracka Obamy nagrała dla prezenterki krótką wypowiedź, w której trakcie wyraziła wdzięczność i niezwykły podziw.

„Jesteś odważna, jesteś uprzejma, jesteś straszną osobą do chodzenia na zakupy, ale ja absolutnie cię uwielbiam. Gratuluję Ci raz jeszcze", powiedziała Michelle Obama

Ellen DeGeneres — rozwód

„Zawsze były na granicy rozstania, a kryzysy przychodziły jeden po drugim’’, mówią osoby z otoczenia gwiazdorskiej pary. Ellen i Portia de Rossi pobrały się w 2008 roku. Przez lata uchodziły za jedną z najgorętszych par amerykańskiego show-biznesu. Jak jak donoszą zagraniczne media, uczucie wygasło. 

„Miały kilka gorących sprzeczek o tym, że Ellen przesadza z kontrolą, a jednocześnie sama ma problemy z kontrolowaniem agresji. Kłócą się o to, że Ellen pije, za dużo wydaje — głównie na kolejne nieruchomości - a do tego, że wciąż jest zajęta pracą i nie chce, żeby Portia pracowała’’, zdradza informator InTouch. 

Zobacz też: Tak ostrych słów Kim Kardashian o Caitlyn Jenner nikt się nie spodziewał! Celebrytka stanęła w obronie mamy

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.