Kim jest modelka, która go usidliła?

Sabina Zięba, Weronika Kostyra 18 kwietnia 2020 19:01

Mimo że Leonardo DiCaprio chroni prywatność i nie mówi o swoim niezwykle bujnym życiu uczuciowym, znany jest ze swojego zamiłowania do określonego typu kobiet. Jego wybrankami najczęściej były wysokie i szczupłe blondynki, a przede wszystkim modelki. Poza tym wydawał się niezbyt stały w uczuciach, a związki dłuższe niż rok były u niego rzadkością. W ostatnim czasie to się jednak zmieniło. Mijają dwa lata odkąd po raz pierwszy widziano go w towarzystwie Camili Morrone i to właśnie ona najprawdopodobniej wkrótce zostanie matką jego dziecka. Kim jest?

Związek Leonardo DiCaprio i Camili Morrone

Choć związku aktora z Morrone nikt początkowo nie traktował poważnie, a media uważały go za kolejny przelotny romans, wszystko zmieniło się kilka miesięcy temu. Wszystko przez galę Oscarową, na której po raz pierwszy od 15 lat Leo pojawił się z kobietą - i była to 22-letnia Camila. Wiadomo, że ich relacja cieszy się wielkim zainteresowaniem mediów właśnie przez różnicę wieku - aktor jest starszy od wybranki o 23 lata. Nie stanęło im to jednak na drodze do szczęścia. Jakiś czas temu New Weekly informował, że para wzięła potajemny ślub, na którym świadkiem miał być sam Brad Pitt.

Teraz tabloid podaje kolejne zaskakujące informacje. Podobno Leonardo DiCaprio już wkrótce ma zostać po raz pierwszy ojcem. Informator magazynu podaje: „Ona tego nie potwierdza, ale jest w ciąży. Camila zaczęła nosić luźne ubrania i wygląda promiennie”. Jak się okazuje, dla samego artysty również była to szokująca wiadomość. Chce jednak wychować potomka: „Leo został wychowany przez matkę. Nawet gdyby dziecko było wypadkiem, ostatnią rzeczą, jakiej by chciał, byłoby zostawienie go”. Czy jednak ułoży sobie życie u boku modelki? Czas pokaże...

Dziewczyny Leonardo DiCaprio

A lista jego byłych dziewczyn jest naprawdę długa i zapełniłaby niejeden wybieg mody. Gisele Bündchen, z którą był przez pięć lat, nie wytrzymała jego zdrad. Jej los podzieliła Bar Refaeli. Urokowi aktora nie oparły się Naomi Campbell, Eva Herzigova i Helena Christensen. Modelki Anne Vyalitsyna, Erin Heatherton, Blake Lively i Toni Garrn wytrzymały z nim każda około roku. Lista jest jednak o wiele dłuższa! Przekonajcie się w naszej galerii!  

1/19
Leonardo DiCaprio z nową dziewczyną
Copyright @East News
1/19

Leonardo DiCaprio z 22-letnią Camilą Morrone.

2/19
Camila Morrone, dziewczyna Leonardo DiCaprio
Copyright @Instagram @camimorrone
2/19

Piękną modelkę obserwuje na Instagramie ponad dwa miliony osób!

3/19
Bridget Hall
Copyright @Instagram @1bridgethall
3/19

Bridget Hall to modelka, z którą Leonardo DiCaprio spotykał się jako nastolatek w 1994 roku. Pierwszy aniołek Victoria’s Secret, z którym się umawiał.

4/19
Brittany Daniel
Copyright @Instagram @iambdaniel
4/19

W filmie „Przetrwać w Nowym Jorku” z 1994 roku, postać Brittany Daniel uwiodła Leonardo Di Caprio. Miała 18 lat, on 19. Chemia z ekranu przerodziła się w prawdziwe uczucie, jednak nie na długo.

5/19
Naomi Campbell
Copyright @Instagram @iamnaomicampbell Zweryfikowano
5/19

W 1995 roku Leonardo Di Caprio romansował z Naomi Campbell dopóki para nie zdecydowała się zostać przyjaciółmi. Drugi aniołek Victoria’s Secret.

6/19
Leonardo DiCaprio i Kristen Zang
Copyright @Instagram
6/19

Związek z Kristen Zang to jedna z poważniejszych relacji Leonardo Di Caprio. Trwał dwa lata od 1996 roku. Modelka wspierała aktora w momencie jego przełomowych ról w Romeo i Julii, a także Titanicu. Para rozstała się jednak, ponieważ Kristen nie mogła poradzić z tym, że jej związek był w centrum zainteresowania mediów.

7/19
Leonardo DiCaprio i Helena Christensen
Copyright @Instagram
7/19

Helena Christensen i Leonardo DiCaprio spotykali się przez kilka miesięcy w 1997 roku po premierze „Titanica”. Aniołek Victoria’s Secret numer 3.

8/19
Bijou Phillips
Copyright @East News
8/19

Bijou Phillips, córka sławnych rodziców, spotykała się z Leonardo Di Caprio w 1998 roku. Aktor pomógł jej też zdobyć rolę w filmie „Czarne i białe” - to on przedstawił ją reżyserowi filmu.

9/19
Eva Herzigova
Copyright @Instagram @evaherzigova
9/19

Eva Herzigova i Leonardo Di Caprio poznali się w Paryżu na imprezie po premierze „Człowieka w żelaznej masce” w 1998 roku. Ich romans trwał dwa miesiące, po czym modelka poślubiła perkusistę Tico Torresa. Czwarty Aniołek Victoria’s Secret.

10/19
Amber Valetta
Copyright @Instagram @ambervaletta
10/19

Leonardo DiCaprio zobaczył piękną modelkę Amber Vallettę w magazynie. Zauroczony polecił swoim ludziom zaaranżować spotkanie, na którym zaiskrzyło.

11/19
Leonardo DiCaprio i Gisele Bunchen
Copyright @East News
11/19

Gisele Bundchen i Leonardo DiCaprio spotykali się od 2000 roku przez 5 lat. W 2004 roku magazyn „People” umieścił ich na liście najpiękniejszych par. Modelka zmęczona imprezowym życiem aktora oraz czekaniem na zaręczyny, rzuciła DiCaprio. Aniołek Victoria’s Secret numer 5.

12/19
Bar Rafaeli
Copyright @Instagram @barrafaeli
12/19

Bar Refaeli i Leonardo Di Caprio poznali się na imprezie organizowaną przez U2 w Las Vegas w 2005 roku. Połączyła ich miłość, a także wspólne poglądy – spotkali się nawet w 2007 roku z premierem Izraela i rozmawiali z nim na temat środowiska i dbania o pokój na świecie. Okazuje się, że to nie wystarczyło, gdyż ostatecznie rozstali się w 2011 roku po licznych zerwaniach i powrotach. Aniołek Victoria’s Secret numer 6.

13/19
Anne Vyalitsyna
Copyright @Instagram @annev
13/19

W przerwie w związku z Bar Rafeali w 2009 roku Leonardo Di Caprio widywany był także z byłą dziewczyną Adama Levina, Anne Vyalitsyną. Aniołek Victoria’s Secret numer 7.

14/19
Blake Lively
Copyright @Instagram @blakelively
14/19

Po dekadzie spotykania się z modelkami, w 2011 roku Leonardo Di Caprio romansował z aktorką Blake Lively. Aktor zachwycał się dziewczyną, ponieważ uważał ją za „inną niż wszystkie” (była pierwszą dziewczyną DiCaprio, która potrafiła gotować). Jednak po krótkim czasie para rozstała się, a dziewczyna poślubiła aktora Ryana Reynoldsa.

15/19
Erin Heatherton
Copyright @Instagram @erinheathertonlegit
15/19

Erin Heatherton i Leonardo Di Caprio spotkali się przez 10 miesięcy w 2012 roku. Modelka podróżowała nawet do Australii, gdzie aktor kręcił „Wielkiego Gatsbiego”. Aniołek Victoria’s Secret numer 8.

16/19
Toni Garrn
Copyright @Instagram @tonigarrn
16/19

Wszystko wskazywało na to, że związek Leonardo Di Caprio z niemiecką modelką Toni Garrn jest poważną sprawą, kiedy w 2013 roku zamieszkali razem. Jednak mimo to, para rozstała się w grudniu 2014 roku. Zaraz potem aktor był widziany w klubie nocnym na Florydzie, gdzie bawił się z kilkoma kobietami. Dziewiąty Aniołek Victoria’s Secret.

17/19
Rihanna
Copyright @Instagram @badgalriri
17/19

Rihanna i Leonardo Di Caprio poznali się w rezydencji Playboya po imprezie Złotych Globów w 2014 roku. Rok później aktor towarzyszył piosenkarce na weselu jej kuzyna na Barbadosie. Podobno spędzili wspólnie Święta, a także Nowy Rok. Pewien czas później dwójka była widziana na festiwalu Coachella.

18/19
Nina Adgal
Copyright @Instagram @ninaadgal
18/19

Nina Adgal to duńska modelka, która poznała Leonardo DiCaprio w 2014 roku, jednak po raz pierwszy widziani byli wspólnie w lecie 2016 roku. Przez ponad rok spędzali razem czas głównie odpoczywając. Dziesiąty Aniołek Victoria’s Secret.

19/19
Lorena Rae
Copyright @Instagram @lorenara__
19/19

Lorena Rae jest niemiecką modelką. Spotykała się ze sławnym aktorem przed Camilą Morrone.

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?