Zobacz, z kim umawiał się aktor!

Weronika Kostyra 21 maja 2018 09:01

Mimo że Leonardo DiCaprio chroni swoją prywatność i nigdy nie mówi o swoim życiu uczuciowym, jest znany ze swojego zamiłowania do określonego typu kobiet…

Dziewczyny Leonardo DiCaprio

Aktor jest zwykle widywany w towarzystwie wysokich i szczupłych dziewczyn, raczej blondynek i najczęściej modelek. Poza tym wydaje się, że nie jest zbyt stały w uczuciach. Związki dłuższe niż rok to u niego rzadkość. Lista jego byłych dziewczyn jest naprawdę długa i zapełniłaby niejeden wybieg mody. Gisele Bündchen, z którą był przez pięć lat, nie wytrzymała jego zdrad. Jej los podzieliła Bar Refaeli. Urokowi aktora nie oparły się Naomi Campbell, Eva Herzigova i Helena Christensen. Modelki Anne Vyalitsyna, Erin Heatherton, Blake Lively i Toni Garrn wytrzymały z nim każda około roku. Lista jest jednak o wiele dłuższa!

Obecnie 43-letni hollywoodzki gwiazdor jest widywany w towarzystwie dwudziestoletniej Camili Morrone. On i argentyńska modelka spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Pasują do siebie? 

1/19
Leonardo DiCaprio z nową dziewczyną
Copyright @East News
1/19

Leonardo DiCaprio z nową dziewczyną, 20-letnią Camilą Morrone.

2/19
Camila Morrone, dziewczyna Leonardo DiCaprio
Copyright @Instagram @camimorrone
2/19

Piękną modelkę obserwuje na Instagramie ponad milion osób!

3/19
Bridget Hall
Copyright @Instagram @1bridgethall
3/19

Bridget Hall to modelka, z którą Leonardo DiCaprio spotykał się jako nastolatek w 1994 roku. Pierwszy aniołek Victoria’s Secret, z którym się umawiał.

4/19
Brittany Daniel
Copyright @Instagram @iambdaniel
4/19

W filmie Przetrwać w Nowym Jorku z 1994 roku postać Brittany Daniel uwiodła Leonardo Di Caprio. Miała 18 lat, on 19. Chemia z ekranu przerodziła się w prawdziwe uczucie, jednak nie na długo.

5/19
Naomi Campbell
Copyright @Instagram @iamnaomicampbell Zweryfikowano
5/19

W 1995 roku Leonardo Di Caprio romansował z Naomi Campbell dopóki para nie zdecydowała się zostać przyjaciółmi. Drugi aniołek Victoria’s Secret.

6/19
Leonardo DiCaprio i Kristen Zang
Copyright @Instagram
6/19

Związek z Kristen Zang to jedna z poważniejszych relacji Leonardo Di Caprio. Trwał dwa lata od 1996 roku. Modelka wspierała aktora w momencie jego przełomowych ról w Romeo i Julii, a także Titanicu. Para rozstała się jednak, ponieważ Kristen nie mogła poradzić z tym, że jej związek był w centrum zainteresowania mediów.

7/19
Leonardo DiCaprio i Helena Christensen
Copyright @Instagram
7/19

Helena Christensen i Leonardo DiCaprio spotykali się kilka miesięcy w 1997 roku po premierze Titanica. Aniołek Victoria’s Secret numer 3.

8/19
Bijou Phillips
Copyright @East News
8/19

Bijou Phillips, córka sławnych rodziców, spotykała się z Leonardo Di Caprio w 1998 roku. Aktor pomógł jej też zdobyć rolę w filmie Czarne i białe to on przedstawił ją reżyserowi filmu.

9/19
Eva Herzigova
Copyright @Instagram @evaherzigova
9/19

Eva Herzigova i Leonardo Di Caprio poznali się w Paryżu na imprezie po premierze Człowieka w żelaznej masce w 1998 roku. Ich romans trwał dwa miesiące po czym modelka poślubiła perkusistę Tico Torresa. Czwarty Aniołek Victoria’s Secret.

10/19
Amber Valetta
Copyright @Instagram @ambervaletta
10/19

Leonardo DiCaprio zobaczył piękną modelkę Amber Vallettę w magazynie. Zauroczony polecił swoim ludziom zaaranżować spotkanie, na którym zaiskrzyło.

11/19
Leonardo DiCaprio i Gisele Bunchen
Copyright @East News
11/19

Gisele Bundchen i Leonardo DiCaprio spotykali się od 2000 roku przez 5 lat. W 2004 roku magazyn People umieścił ich na liście najpiękniejszych par. Modelka zmęczona imprezowym życiem aktora oraz czekaniem na zaręczyny rzuciła DiCaprio. Aniołek Victoria’s Secret numer 5.

12/19
Bar Rafaeli
Copyright @Instagram @barrafaeli
12/19

Bar Refaeli i Leonardo Di Caprio poznali się na imprezie organizowaną przez U2 w Las Vegas w 2005 roku. Połączyła ich miłość, a także wspólne poglądy – spotkali się nawet w 2007 roku z premierem Izraela i rozmawiali z nim na temat środowiska i dbania o pokój na świecie. Okazuje się, że to nie wystarczyło, gdyż ostatecznie rozstali się w 2011 roku po licznych zerwaniach i powrotach. Aniołek Victoria’s Secret numer 6.

13/19
Anne Vyalitsyna
Copyright @Instagram @annev
13/19

W przerwie w związku z Bar Rafeali w 2009 roku Leonardo Di Caprio widywany był także z byłą dziewczyną Adama Levina, Anne Vyalitsyną. Aniołek Victoria’s Secret numer 7.

14/19
Blake Lively
Copyright @Instagram @blakelively
14/19

Po dekadzie spotykania się z modelkami, w 2011 roku Leonardo Di Caprio romansował z aktorką Blake Lively. Aktor zachwycał się dziewczyną, ponieważ uważał ją za „inną niż wszystkie” (była pierwszą dziewczyną DiCaprio, która potrafiła gotować). Jednak po krótkim czasie para rozstała się, a dziewczyna poślubiła aktora Ryana Reynoldsa.

15/19
Erin Heatherton
Copyright @Instagram @erinheathertonlegit
15/19

Erin Heatherton i Leonardo Di Caprio spotkali się przez 10 miesięcy w 2012 roku. Modelka podróżowała nawet do Australii, gdzie aktor kręcił Wielkiego Gatsbiego. Aniołek Victoria’s Secret numer 8.

16/19
Toni Garrn
Copyright @Instagram @tonigarrn
16/19

Wszystko wskazywało na to, że związek Leonardo Di Caprio z niemiecką modelką Toni Garrn jest poważną sprawą, kiedy w 2013 roku zamieszkali razem. Jednak mimo to, para rozstała się w grudniu 2014 roku. Zaraz potem aktor był widziany w klubie nocnym na Florydzie, gdzie bawił się z kilkoma kobietami. Dziewiąty Aniołek Victoria’s Secret.

17/19
Rihanna
Copyright @Instagram @badgalriri
17/19

Rihanna i Leonardo Di Caprio poznali się w rezydencji Playboya po imprezie Złotych Globów w 2014 roku. Rok później aktor towarzyszył piosenkarce na weselu jej kuzyna na Barbadosie. Podobno spędzili wspólnie Święta, a także Nowy Rok. Pewien czas później dwójka była widziana na festiwalu Coachella.

18/19
Nina Adgal
Copyright @Instagram @ninaadgal
18/19

Nina Adgal to duńska modelka poznała Leonardo DiCaprio w 2014 roku, jednak pierwszy widziani byli wspólnie w lecie 2016 roku. Przez ponad rok spędzali razem czas głównie odpoczywając, para jednak rozstała się. Dziesiąty Aniołek Victoria’s Secret.

19/19
Lorena Rae
Copyright @Instagram @lorenara__
19/19

Lorena Rae jest niemiecką modelką. Jeszcze niedawno spotykała się ze sławnym aktorem

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.