Zobacz, z kim umawiał się aktor!

Weronika Kostyra 21 maja 2018 09:01

Mimo że Leonardo DiCaprio chroni swoją prywatność i nigdy nie mówi o swoim życiu uczuciowym, jest znany ze swojego zamiłowania do określonego typu kobiet…

Dziewczyny Leonardo DiCaprio

Aktor jest zwykle widywany w towarzystwie wysokich i szczupłych dziewczyn, raczej blondynek i najczęściej modelek. Poza tym wydaje się, że nie jest zbyt stały w uczuciach. Związki dłuższe niż rok to u niego rzadkość. Lista jego byłych dziewczyn jest naprawdę długa i zapełniłaby niejeden wybieg mody. Gisele Bündchen, z którą był przez pięć lat, nie wytrzymała jego zdrad. Jej los podzieliła Bar Refaeli. Urokowi aktora nie oparły się Naomi Campbell, Eva Herzigova i Helena Christensen. Modelki Anne Vyalitsyna, Erin Heatherton, Blake Lively i Toni Garrn wytrzymały z nim każda około roku. Lista jest jednak o wiele dłuższa!

Obecnie 43-letni hollywoodzki gwiazdor jest widywany w towarzystwie dwudziestoletniej Camili Morrone. On i argentyńska modelka spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Pasują do siebie? 

1/19
Leonardo DiCaprio z nową dziewczyną
Copyright @East News
1/19

Leonardo DiCaprio z nową dziewczyną, 20-letnią Camilą Morrone.

2/19
Camila Morrone, dziewczyna Leonardo DiCaprio
Copyright @Instagram @camimorrone
2/19

Piękną modelkę obserwuje na Instagramie ponad milion osób!

3/19
Bridget Hall
Copyright @Instagram @1bridgethall
3/19

Bridget Hall to modelka, z którą Leonardo DiCaprio spotykał się jako nastolatek w 1994 roku. Pierwszy aniołek Victoria’s Secret, z którym się umawiał.

4/19
Brittany Daniel
Copyright @Instagram @iambdaniel
4/19

W filmie Przetrwać w Nowym Jorku z 1994 roku postać Brittany Daniel uwiodła Leonardo Di Caprio. Miała 18 lat, on 19. Chemia z ekranu przerodziła się w prawdziwe uczucie, jednak nie na długo.

5/19
Naomi Campbell
Copyright @Instagram @iamnaomicampbell Zweryfikowano
5/19

W 1995 roku Leonardo Di Caprio romansował z Naomi Campbell dopóki para nie zdecydowała się zostać przyjaciółmi. Drugi aniołek Victoria’s Secret.

6/19
Leonardo DiCaprio i Kristen Zang
Copyright @Instagram
6/19

Związek z Kristen Zang to jedna z poważniejszych relacji Leonardo Di Caprio. Trwał dwa lata od 1996 roku. Modelka wspierała aktora w momencie jego przełomowych ról w Romeo i Julii, a także Titanicu. Para rozstała się jednak, ponieważ Kristen nie mogła poradzić z tym, że jej związek był w centrum zainteresowania mediów.

7/19
Leonardo DiCaprio i Helena Christensen
Copyright @Instagram
7/19

Helena Christensen i Leonardo DiCaprio spotykali się kilka miesięcy w 1997 roku po premierze Titanica. Aniołek Victoria’s Secret numer 3.

8/19
Bijou Phillips
Copyright @East News
8/19

Bijou Phillips, córka sławnych rodziców, spotykała się z Leonardo Di Caprio w 1998 roku. Aktor pomógł jej też zdobyć rolę w filmie Czarne i białe to on przedstawił ją reżyserowi filmu.

9/19
Eva Herzigova
Copyright @Instagram @evaherzigova
9/19

Eva Herzigova i Leonardo Di Caprio poznali się w Paryżu na imprezie po premierze Człowieka w żelaznej masce w 1998 roku. Ich romans trwał dwa miesiące po czym modelka poślubiła perkusistę Tico Torresa. Czwarty Aniołek Victoria’s Secret.

10/19
Amber Valetta
Copyright @Instagram @ambervaletta
10/19

Leonardo DiCaprio zobaczył piękną modelkę Amber Vallettę w magazynie. Zauroczony polecił swoim ludziom zaaranżować spotkanie, na którym zaiskrzyło.

11/19
Leonardo DiCaprio i Gisele Bunchen
Copyright @East News
11/19

Gisele Bundchen i Leonardo DiCaprio spotykali się od 2000 roku przez 5 lat. W 2004 roku magazyn People umieścił ich na liście najpiękniejszych par. Modelka zmęczona imprezowym życiem aktora oraz czekaniem na zaręczyny rzuciła DiCaprio. Aniołek Victoria’s Secret numer 5.

12/19
Bar Rafaeli
Copyright @Instagram @barrafaeli
12/19

Bar Refaeli i Leonardo Di Caprio poznali się na imprezie organizowaną przez U2 w Las Vegas w 2005 roku. Połączyła ich miłość, a także wspólne poglądy – spotkali się nawet w 2007 roku z premierem Izraela i rozmawiali z nim na temat środowiska i dbania o pokój na świecie. Okazuje się, że to nie wystarczyło, gdyż ostatecznie rozstali się w 2011 roku po licznych zerwaniach i powrotach. Aniołek Victoria’s Secret numer 6.

13/19
Anne Vyalitsyna
Copyright @Instagram @annev
13/19

W przerwie w związku z Bar Rafeali w 2009 roku Leonardo Di Caprio widywany był także z byłą dziewczyną Adama Levina, Anne Vyalitsyną. Aniołek Victoria’s Secret numer 7.

14/19
Blake Lively
Copyright @Instagram @blakelively
14/19

Po dekadzie spotykania się z modelkami, w 2011 roku Leonardo Di Caprio romansował z aktorką Blake Lively. Aktor zachwycał się dziewczyną, ponieważ uważał ją za „inną niż wszystkie” (była pierwszą dziewczyną DiCaprio, która potrafiła gotować). Jednak po krótkim czasie para rozstała się, a dziewczyna poślubiła aktora Ryana Reynoldsa.

15/19
Erin Heatherton
Copyright @Instagram @erinheathertonlegit
15/19

Erin Heatherton i Leonardo Di Caprio spotkali się przez 10 miesięcy w 2012 roku. Modelka podróżowała nawet do Australii, gdzie aktor kręcił Wielkiego Gatsbiego. Aniołek Victoria’s Secret numer 8.

16/19
Toni Garrn
Copyright @Instagram @tonigarrn
16/19

Wszystko wskazywało na to, że związek Leonardo Di Caprio z niemiecką modelką Toni Garrn jest poważną sprawą, kiedy w 2013 roku zamieszkali razem. Jednak mimo to, para rozstała się w grudniu 2014 roku. Zaraz potem aktor był widziany w klubie nocnym na Florydzie, gdzie bawił się z kilkoma kobietami. Dziewiąty Aniołek Victoria’s Secret.

17/19
Rihanna
Copyright @Instagram @badgalriri
17/19

Rihanna i Leonardo Di Caprio poznali się w rezydencji Playboya po imprezie Złotych Globów w 2014 roku. Rok później aktor towarzyszył piosenkarce na weselu jej kuzyna na Barbadosie. Podobno spędzili wspólnie Święta, a także Nowy Rok. Pewien czas później dwójka była widziana na festiwalu Coachella.

18/19
Nina Adgal
Copyright @Instagram @ninaadgal
18/19

Nina Adgal to duńska modelka poznała Leonardo DiCaprio w 2014 roku, jednak pierwszy widziani byli wspólnie w lecie 2016 roku. Przez ponad rok spędzali razem czas głównie odpoczywając, para jednak rozstała się. Dziesiąty Aniołek Victoria’s Secret.

19/19
Lorena Rae
Copyright @Instagram @lorenara__
19/19

Lorena Rae jest niemiecką modelką. Jeszcze niedawno spotykała się ze sławnym aktorem

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.