Tom Cruise
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Tom Cruise na wyjątkowym spotkaniu z synem Connorem. Jak dziś wygląda?

Dzieci aktora unikają zainteresowania mediów

Ksenia Krasko 16 października 2019 06:54
Tom Cruise
Fot. Getty Images

Tom Cruise został przyłapany przez paparazzi na spacerze z synem Connorem, adoptowanym przez aktora i jego ówczesną żonę Nicole Kidman. To rzadki widok, ponieważ dzieci gwiazdorskiej pary unikają mediów i niewiele wiadomo o ich życiu prywatnym.

Jak wyglądają dzieci Toma Cruise'a i Nicole Kidman?

Fotoreporterzy przyłapali aktora i jego syna w Londynie, kiedy zmierzali do prywatnego helikoptera. Tom Cruise, który nauczył się latać maszyną dla roli w serii filmów Mission: Impossible, prawdopodobnie zapoznał 24-letniego Connora z podstawami lotnictwa.

W trakcie związku Tom Cruise i Nicole Kidman adoptowali dwójkę dzieci – Isabellę i Connora. Rodzeństwo unika nadmiernego zainteresowania mediów.

Bella mieszka w Londynie z mężem Maxem Parkerem, którego poślubiła w 2015 roku, i angażuje się w scjentologię. Connor częściej przebywa na Florydzie – kiedyś był DJ-em, a teraz większość czasu spędza na połowach ryb głębinowych.

„Connor prowadzi dość proste życie”, ujawniło anonimowe źródło w magazynie People. „Mieszka we własnym domu w społeczności scjentologów. Ma wielu przyjaciół i wydaje się bardzo lubiany”. Pomimo licznych propozycji, nigdy nie zgodził się na wywiad.

Jak wynika z doniesień prasy, Nicole Kidman nie ma kontaktu z Isabellą i Connorem. Aktorka przyznała w magazynie WHO, że jej dzieci „wybrały scjentologię, ale ona jest matką, i jej zadaniem jest je kochać”. W tym samym wywiadzie dodała, że macierzyństwo bywa trudne. „Bywa lepiej i gorzej, bez względu na to, czy jesteś matką, która adoptowała, czy matką, która urodziła. Każde dziecko potrzebuje miłości”.

Tom Cruise ma również 13-letnią córkę Suri z Katie Holmes. Nie utrzymuje z nią jednak kontaktu, a aktorka podczas rozwodu zażądała wyłącznej opieki nad dzieckiem. 

Tom Cruise z dziećmi, Isabellą i Connorem

Tom Cruise, Isabella Cruise, Connor Cruise
Fot. ONS

Tom Cruise z córką Suri

Suri Cruise i Tom Cruise
Fot. East News

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.