Weronika Kostyra 29 września 2017 06:00
1/7
Hugh Hefner, Cristy Hefner, Marston Hefner
Copyright @East News
1/7

 

Niezależnie od tego co myślimy o Hugh Hefnerze, jego postać przeszła do historii, a on sam był legendą już za życia. Kobieciarz-przedsiębiorca uczynił z hulaszczego trybu życia dochodowy biznes, a jego innowacyjny magazyn dla panów zmienił oblicze prasy. Przez lata Hefner zbudował swoje imprerium i zgromadził olbrzymi majątek. Jego wartość wycenia się w tej chwili na 43 miliony dolarów. Co stanie się z nim teraz, po śmierci założyciela Playboya?

 

Zaledwie pięć lat temu milioner ożenił się po raz trzeci w życiu z dwudziestosześcioletnią wtedy Crystal Harris. Nakłonił ją jednak do podpisania intercyzy małżeńskiej. Teraz okazuje się, że była „playmate” nie dostanie nic z jego fortuny. Wedle informacji z 2013 roku testament Hefnera uwzględnia wyłącznie czworo jego dzieci Uniwersytet w Południowej Kalifornii i instytucje charytatywne, z którymi współpracował. Kim są spadkobiercy Hugh Hefnera?

 

Kim są spadkobiercy Hefnera?

Hugh Hefner był żonaty trzy razy. Pierwsza żona Mildred Williams była jego pierwszą miłością ze studiów i pierwszym seksualnym doświadczeniem. Ślub wzięli w 1949 roku, a rozwiedli 10 lat później z powodu niewierności. Ich problemy małżeńskie na zawsze zmieniły jego poglądy na temat wierności i seksu. Mieli dwoje dzieci – Christie (ur. 1952) i Davida (ur. 1955). Kryzys w ich małżeństwie zaczął się podczas służby Hefnera w wojsku – żona wdała się wtedy w romans i żeby zmniejszyć własne poczucie winy pozwoliła mężowi utrzymywać relacje z innymi kobietami. Hefner powiedział po latach, że te wydarzenia złamały mu serce.

 

 

Pierwszy numer nowego pisma dla panów został wydany w grudniu 1953 roku, ale dopiero po rozwodzie Hefner rozwinął swoją markę i wizerunek playboya zawsze otoczonego wianuszkiem kobiet.

 

Kolejny ślub miał miejsce dopiero 30 lat później. Wszyscy byli zaskoczeniu, kiedy w 1989 roku Hefner poślubił 36 lat młodszą Kimberley Conrad. Przez 30 lat przez jego życie przewinęły się dziesiątki (jeśli nie setki) kobiet, przyzwyczaił się, że dziewczyny są na każde jego skinienie. Kimberley została jednak w tym samym roku zarówno „playmate roku”, jak i żoną Hefnera. Niedługo po ślubie para doczekała się dwóch synów – Marstona (ur. 1990) i Coopera (ur. 1991).Oficjalnie rozwiedli się po 21 latach, ale już w 1998 roku byli w separacji. Kimberley wyprowadziła się wtedy z synami do domu obok, a Hefner przez lata płacił jej ogromne alimenty.

 

Ostatnie małżeństwo Hefnera to związek z inną „playmate”, Cristal Harris. Ślub wzięli w 2012 roku i to młodsza od męża o 60 lat 31-latka jest teraz wdową po założycielu playboya. Mimo że nie odziedziczy fortuny, na pewno zostanie otoczona opieką firmy, która zawsze była zarządzana przez rodzinę. W 1988 roku obowiązki ojca przejęła jego najstarsza i jedyna córka Christie. Jako prezes zarządzała „Playboy Enterprises” przez 30 lat, aż do 2008 roku. Wtedy jej miejsce zajął bliski współpracownik, Scott Flanders. Do firmy dołączył także Cooper, najmłodszy syn Hefnera, jako dyrektor kreatywny. To on poprosił swoją matkę, Kimberley Conrad, by po 30 latach zapozowała do identycznej okładki jak wtedy, kiedy była „playmate roku”.

 

Kimberley Cooper jako playmate 1988 roku i powtórzona wersja okładki po 30 latach

 

Po śmierci ojca Cooper Hefner napisał w oświadczeniu:

„Mój ojciec wiódł wyjątkowe i wpływowe życie jako medialny i kulturalny pionier oraz wiodący głos najbardziej znaczących ruchów społecznych i kulturalnych naszych czasów, stając w obronie wolności słowa, praw człowieka i wolności seksualnej. Określił styl życia i etos, które leżą u podstaw marki Playboy, jedne z najbardziej rozpoznawalnych i trwałych w historii. Będzie go brakowało wielu osobom, jego żonie Crystal, mojej siostrze Christie, moim braciom Davidowi i Marstonowi oraz całemu Playboy Enterprises”.

 

Zobaczcie rodzinę Hugh Hefnera w galerii!

 

Zobacz także: Jest ojcem sukcesu wielu gwiazd. Komu znajomość z Hugh Hefnerem przyniosła największe korzyści?

2/7
Hugh Hefner, Kimberley Conrad, Cooper Hefner, Marston Hefner
Copyright @East News
2/7

Hugh Hefner z drugą żoną Kimberley Conrad i synami - Marstonem i Cooperem w 2004 roku.

 

Zobacz także: Przetakiewicz, Górniak, Urbańska, Doda... Te gwiazdy pozowały w odważnych sesjach w „Playboyu”. Kto jeszcze?

3/7
Hugh Hefner, Crystal Harris
Copyright @East News
3/7
4/7
Cooper Hefner z narzeczoną
Copyright @East News
4/7
5/7
Hugh Hefner, Cristy Hefner
Copyright @East News
5/7
6/7
Marston Hefner, Hugh Hefner, Crystal Harris
Copyright @East News
6/7

Hugh Hefner z żoną Crystal Harris i synem z drugiego małżeństwa, Marstonem.

 

Zobacz także: Przetakiewicz, Górniak, Urbańska, Doda... Te gwiazdy pozowały w odważnych sesjach w „Playboyu”. Kto jeszcze?

7/7
Cristy Hefner
Copyright @East News
7/7

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…