Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
O TYM SIĘ MÓWI

Doda zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi!

Wokalistka straci słuch?

REDAKCJA VIVA! 30 grudnia 2019 11:52
Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Doda zmaga się z problemami zdrowotnymi. Gwiazda opowiedziała o swoich dolegliwościach, które od kilku dni nie dają jej spokoju. Wokalistka cierpi, a lekarze nie są na razie w stanie postawić diagnozy bez szczegółowych badań. Doda obawia się utraty słuchu?!

Doda ma problemy ze zdrowiem

Gwiazda nie ukrywa, że lata spędzone na scenie mocno dały jej w kość i odbił się na jej zdrowiu. Jest świadoma, że przez korzystanie z odsłuchu ma poważny ubytku słuchu. Ale teraz po raz pierwszy ma styczność z taką dolegliwością. Wokalistka od piątku zmaga się z męczącym piskiem i bólem w uszach.  Do tego doszedł przerażający szum. Doda udała się po pomoc do lekarza.

„Jutro mam kolejne badania słuchu i ucha wewnętrznego. Najważniejsze jest to, żeby zadziałać w ciągu 24 godz., gdyby to była głuchota. Dostałam lek sterydowy. Zaraz oszaleję. Zaczęło mi piszczeć w obu uszach. I to coraz głośniej! Nie bagatelizujcie takich rzeczy, od razu idźcie do lekarza”, powiedziała w filmiku na InstaStories.

Jak podaje Super Express wokalistkę czekają specjalistyczne badania.  Życzymy dużo zdrowia!  

Doda, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

TAGI #Doda

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.