Z ŻYCIA GWIAZD

Dorota Wellman szczerze o walce z bezpłodnością: „Gardziłam sobą, ciągle się oskarżałam…”

Przez kilka lat jej życia było traumą

Rafał Kowalski 16 maja 2019 12:24

Dorota Wellman bardzo regularnie włącza się w różne akcje społecznościowe i wypowiada głośno swoje zdanie na trudne tematy. Rzadko jednak dziennikarka na łamach prasy opowiadała o ciężkich momentach w jej życiu. W ostatnim wywiadzie prowadząca Dzień Dobry TVN zdobyła się jednak na szczere wyznanie. Okazuje się, że Dorota Wellman przez kilka lat nie mogła zajść w ciążę.

Dorota Wellman o bezpłodności

Dziś prezenterka i jej mąż są szczęśliwymi rodzicami 25-letniego syna. Dorota Wellman została jednak mamą dość późno, bo w wieku 33 lat. Wcześniej dość długo walczyła z bezpłodnością. „Doświadczyłam w życiu niepłodności. Mimo że byłam młoda, w odpowiednim wieku, to jednak przez kilka lat nie udawało mi się zajść w ciążę. Powiem wprost: ten okres, kiedy staraliśmy się z mężem o dziecko, był dla mnie traumą”, zaczęła wypowiedź dla Faktu dziennikarka. „W pewnym momencie całkowicie się załamałam, miałam poczucie niespełnienia, mówiłam sobie, że jestem gorsza od innych. Doszło do tego, że niemalże gardziłam sobą, ciągle się oskarżałam: „Wszystkim się udaje, a tobie nie. Jesteś beznadziejna””, dodała.

Dorota Wellman wspomniała także, że po pojawieniu się na świecie syna jej życie ogromnie się zmieniło. „Do momentu, kiedy urodził się Kuba prowadziłam rozrywkowe, egoistyczne i nieco bezsensowne życie. Sens pojawił się, gdy urodziłam. Wówczas zrozumiałam, że jest po co i dla kogo żyć. Ukochany syn w pewnym sensie wynagrodził mi wszystkie lata cierpień. To jedyne, które mam, jest upragnione, wyczekane i najbardziej kochane”, wyznała Faktowi Dorota Wellman.

Mamy nadzieję, że kilka szczerych zdań od dziennikarki TVN doda sił i wiary innym paniom, które także zmagają się z podobnym problemem. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.