Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Szelągowska wprost o rozstaniu z trzecim mężem: „Bardziej celebrowałam rozwód, niż ślub”

Gwiazda zdradziła też, czy jest znów zakochana

Rafał Kowalski 15 września 2021 08:51
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Za Dorotą Szelągowską intensywny czas. Zawodowo – kolejne nagranie odcinków programu TVN. Prywatnie - rozprawa rozwodowa z trzecim mężem – reżyserem programów TVN Style. Kilka miesięcy po orzeczeniu sądu wielbicielka ładnych wnętrz opowiedziała w wywiadzie o tym, co czuje po rozstaniu…

Dorota Szelągowska pierwszy raz o byłym (trzecim) mężu

Cztery lata po ślubie Michał Wawro i Dorota Szelągowska oficjalnie nie są już na papierze małżeństwem. Ulubienica widzów TVN była wczoraj gościnią Kuby Wojewódzkiego i to właśnie w studiu showmana wyjawiła bolesną prawdę o rozstaniu. „Celebrowałam bardziej mój ostatni rozwód, niż ostatni ślub. Bo cieszyłam się, że jakiś okres w moim życiu się nareszcie kończy. Uważam, że nie ma o czym rozmawiać”, powiedziała Dorota Szelągowska.

Zobacz: Dorota Szelągowska szczerze o relacjach z mamą, Katarzyną Grocholą

Prowadzący próbował też podpytać, co właściwie się stało… „W każdym związku są winne dwie osoby rozstaniu. […] Wybieramy sobie partnerów. Kiedyś taki filozof polski, Jakub Wojewódzki powiedział, że każdy związek ma termin ważności. Ja nie wiem czy się z tym zgadzam, natomiast pierwszy raz w życiu poczułam jakiś czas temu taki moment, że ja lubię być w życiu sama”, wyznała gwiazda na kanapach u Kuby.

Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Czy Dorota Szelągowska jest zakochana?

Na to pytanie także padła w trakcie programu jednoznaczna odpowiedź. Dorota Szelągowska przyznała, że jest znów z kimś związana. Nie wdawała się w szczegóły, ale tabloidy już kilkanaście tygodni temu ustaliły, o kogo chodzi.

Gwiazda TVN ma spotykać się z osobą, która też pracuje w mediach. „Wiadomo tylko, że to ceniony producent telewizyjny. Na dobre podbił jej serce. Ponoć nawet wprowadził się już do jej mieszkania”, podawali dziennikarze Rewii. Sama zainteresowana nie komentowała tych rewelacji, ale wskazany przez gazety mężczyzna publikował w sieci fotografie wykonane na tarasie Doroty... 

Zobacz równieżDorota Szelągowska bez makijażu i filtrów! Takiej jej jeszcze nie wiedziliśmy!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?