DOMINIC D'ANGELICA
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Dominic D'Angelica zabrał głos pierwszy raz po finale Top model. „Wrócę niedługo, żeby…”

30-latek odniósł się do kryminalnej przeszłości

Rafał Kowalski 5 grudnia 2020 15:52
DOMINIC D'ANGELICA
Fot. VIPHOTO/East News

Ponad tydzień temu odbył się wielki finał Top model 9. Program wygrał faworyt wielbicieli show i jurorów – Mikołaj Śmieszek – ale to nie o nim najwięcej pisało się w internecie przed i po ostatnim odcinku programu. Znacznie więcej miejsca poświęcano Dominikowi D’Angelica, który został usunięty z grona finalistów niemal w ostatniej chwili. Na jaw wyszła bowiem kryminalna przeszłość 30-latka. Model zniknął z sieci na dłużej. Dopiero dziś w nocy odezwał się do fanów.

Dominik D’Angelica wrócił na Instagram. Co powiedział internautom?

Według amerykańskich dokumentów Dominic D’Angelica w 2011 roku usłyszał wyrok w zawieszeniu za przestępstwo seksualne – konkretnie za odbycie stosunku oralnego z nieletnią. Trzy lata później z kolei uznano go za winnego naruszenia warunków zawieszenia wyroku przez co trafił do aresztu. O sprawie ze wszystkimi szczegółami pisaliśmy tutaj.

Sam mężczyzna podkreślał w swoim oświadczeniu, że nie odsiadywał kary za wykorzystanie nieletniej. „Mój pobyt w areszcie NIE miał związku z oskarżeniem o wykorzystywanie seksualne. Nie jestem przestępcą ani oprawcą”, pisał model dodając, że naruszył warunki zawieszenia, wyroku, bo pomagając cioci wdał się w bójkę.

Teraz obywatel Ameryki odezwał się do polskich fanów witając ich z uśmiechem i jeszcze raz zaznaczając, że nie czuje się w sprawie o przestępstwo seksualne winny. „Mam nadzieję, że u was wszystko dobrze. Nie było mnie chwilę, ale tęskniłem za wami. Chciałbym też powiedzieć, że jestem wdzięczny każdemu, kto okazał mi dużo miłości w tym trudnym czasie”, zaczął swoje wystąpienie online. „Powróciłem do 2011 roku i do czegoś, czego nie zrobiłem i to była dla mnie jedna z najtrudniejszych chwil w życiu. Chciałbym wszystkim bardzo podziękować. Wrócę niedługo, żeby powiedzieć więcej o moim stanowisku w całej sprawie. Teraz chciałem tylko sprawdzić, czy wszystko u was dobrze”, zakończył je.

Wielu fanów wsparło w komentarzach Dominica D’Angelica. Część internautów zauważa jednak, że 30-latek przystał na wyrok w zawieszeniu za seks oralny z nieletnią, stąd słowa o braku poczuciu winy nie są na miejscu. Pojawiły się też głosy, że uczestnik Top model nie powinien robić kariery w mediach. Czy właśnie taką drogą obierze Dominic D’Angelica?

Czas pokaże… 

Dominic D'Angelica IG
Fot. Dominic D'Angelica Instagram

Dominic D'Angelica, Top model
Fot. Instagram @iamdominicdangelica

TAGI #Top Model

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!