Maciej Musiał, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Musiał wraca do show-biznesu. Dlaczego na rok zawiesił swoją karierę?

Damian Duda 9 lipca 2017 17:00
Maciej Musiał, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Seriale, programy talent-show, największe imprezy Telewizji Polskiej — to tylko niektóre projekty, w które był zaangażowany Maciej Musiał. Niespełna rok temu postanowił zrobić przerwę od mediów. Był konsekwentny. Przez ten czas nie pojawił się w żadnej z wcześniej wspomnianych produkcji. Nie udzielał wywiadów. Dlaczego młody chłopak, który ma przed sobą wizję kariery, rezygnuje z niej? 

 

Zobacz też: Czyste szaleństwo! Margaret, Piróg, Musiał, Macademian Girl, Kurdej-Szatan pijani ze szczęścia?

 

Maciej Musiał — studia w Krakowie 

W przypadku Maciej Musiała decyzja o rozpoczęciu studiów w Państwowej Szkole Teatralnej w Krakowie nie była oczywista. Młodzi ludzie, którzy zdecydują się na naukę w tym miejscu, mają możliwość szlifowania warsztatu aktorskiego pod okiem najlepszych aktorów. Niestety, przekraczając próg PWST, każdy uczeń akceptuje regulamin, w którym jasno zostało zapisane, że studenci pierwszego roku nie mogą czynnie uprawiać zawodu. 

 

Maciej Musiał — zrezygnował z kariery?

O tym, że aktor zawiesi telewizyjną karierę, kilka miesięcy temu informowały media. Z prośbą o komentarz zadzwoniliśmy wówczas do samego zainteresowanego. Aktor nie zaprzeczył tym informacjom. – Nie chciałbym się do tego odnosić - powiedział w rozmowie z dziennikarzem VIVY!.

 

Po roku szlifowania warsztatu aktorskiego Maciej Musiał powraca do mediów! Idol milionów polskich nastolatek poprowadzi muzyczne show „The Voice of Poland’’ oraz wystąpi w serialu „Rodzinka.pl’’, w którym ponownie wcieli się w postać Tomka Boskiego. 

 

„Maciek po raz kolejny będzie współprowadził to muzyczne show. Niedługo zaczną się też nagrania do Rodzinki.pl. W końcu pojawiły się możliwości, żeby Maciek znów często pojawiał się na ekranie", zdradził menedżer Musiała, Dominika Borkowicza, w rozmowie z Faktem. 

 

Przeczytaj też: Anja Rubik i Agnieszka Holland z żonkilami. Wszystko z okazji 74. rocznicy powstania w getcie warszawskim

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.