Grażyna Torbicka, VIVA! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Grażyna Torbicka od ponad 40 lat jest szczęśliwą żoną. Bywają jednak dni, gdy śpi w drugim mieszkaniu. Dlaczego?

Czy te informacje powinny wzbudzać niepokój? Otóż nie...

Karol Sowa 11 maja 2023 12:56
Grażyna Torbicka, VIVA! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Grażyna Torbicka może czuć się spełniona nie tylko w zawodzie, ale również w małżeństwie. Już od ponad 40 lat jest związana z Adamem Torbickim. Zakochani konsekwentnie chronią swoją prywatność, rzadko też opowiadają o swoim uczuciu. Niedawno jednak pojawiły się głosy, że para nie mieszka razem. Czy te informacje powinny wzbudzać niepokój? Otóż nie...

Grażyna i Adam Torbiccy — wielka miłość, która przetrwa wszystko

Piękna, ambitna i inteligentna. Takimi słowami można opisać Grażynę Torbicką. Od lat zachwyca nie tylko urodą, ale też wiedzą. Jaka jest jej recepta na szczęśliwe i zdrowe życie? „Optymizm jest najlepszym lekarstwem", przyznała w Dzień Dobry TVN. Zawodowo wciąż spełnia marzenia, prywatnie jest szczęśliwie zakochana. „Pewnie dlatego też moje małżeństwo przetrwało tyle lat, bo oboje z mężem rozumiemy, że trzeba nawzajem szanować swoje zainteresowania, choć mogą one być zupełnie odmienne", wyznała w Dobrym Tygodniu. 

Okazuje się jednak, że małżonkowie są zabiegani. Praca i codzienne obowiązki sprawiają, że są takie dni w tygodniu, kiedy się nie widzą. On nieustannie odwiedza Europejskie Centrum Zdrowia w Otwocku, gdzie jest ich dom. Ona natomiast od czasu do czasu realizuje swoje zawodowe obowiązki w Warszawie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Mówiono, że to dlatego wyrzucono ją z Polsatu. Katarzyna Dowbor dementuje plotki na swój temat

Grażyna Torbicka, Adam Torbicki, 2022 rok

Grażyna Torbicka, Adam Torbicki
Fot. Gałązka/AKPA

Dlaczego Grażyna i Adam Torbiccy nie mieszkają razem?

Dlaczego przeprowadzili się właśnie do Otwocka? Aby Adam Torbicki nie musiał dojeżdżać codziennie do pracy. To ułatwiło im życie, jednak dziennikarka raz na jakiś czas nocuje w stolicy, w starym mieszkaniu rodziców. „Wtedy, kiedy mam intensywne dni — audycje radiowe, prowadzę autorskie wieczory — urządzam sobie dzień w Warszawie. Przeniosłam się stąd do lasu i bardzo sobie to cenię", dodawała w Dzień Dobry TVN.

Co więcej, takie życie sprawiło, że ich miłość stała się silniejsza. Ulubienica publiczności zapewniła również, że nie martwi się o męża, ponieważ ma zapewnioną opiekę. Jaką? „Gdy jestem w stolicy, trochę tracę, ale nasz pies opiekuje się mężem", podsumowała w tym samym wywiadzie.

Grażynie i Adamowi Torbickim życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ TEŻ: Mieszka w Amsterdamie, unika mediów. Z mamą, Hanną Lis łączą ją bardzo bliskie relacje

Grażyna Torbicka, Adam Torbicki, 2021 rok

Grażyna Torbicka, Adam Torbicki
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?