Qczaj, Tomasz Nakielski, Premiera spektaklu "Ślub doskonały"
Fot. Piętka Mieszko/ AKPA
O TYM JEST GŁOŚNO

Qczaj pokazał się z partnerem na ściance! Zakochani nie szczędzili sobie czułości 

Ależ oni się kochają... 

Karol Sowa 28 listopada 2022 13:15
Qczaj, Tomasz Nakielski, Premiera spektaklu "Ślub doskonały"
Fot. Piętka Mieszko/ AKPA

Daniel Qczaj od jakiegoś czasu jest w bardzo szczęśliwym związku z Tomaszem Nakielskim. Zakochani nie ukrywają już swojej relacji. Zdarza się również, że od czasu do czasu zamieszczają w mediach społecznościowych wspólne nagrania oraz zdjęcia. Kilka dni temu mieli nawet okazję pokazać się razem publicznie. Dlaczego? Ponieważ popularny trener wystąpił w sztuce teatralnej „Ślub doskonały”. To właśnie na premierę spektaklu zabrał swoją drugą połówkę. Para nie szczędziła sobie czułości. Zobaczcie, jak się kochają! 

Qczaj z partnerem. Zakochani pojawili się razem publicznie 

Tomasz Nakielski jest o 9 lat młodszy od ulubieńca internautów. Zakochani, którzy od wielu miesięcy rozkoszują się swoją miłością, często razem wyjeżdżają na wakacje. Odkąd publicznie ogłosili swój związek, nie muszą się już ukrywać.  

Kilka dni temu postanowili postawić "kropkę nad i". Qczaj i Tomasz pojawili się na premierze spektaklu „Ślub doskonały”. To właśnie tam Daniel mógł zaprezentować swoje artystyczne zdolności. „Emocje są, trema jest, stres jest… to teraz jeszcze potrzebuję dobrej energii, kciuków i słów: „QCZAJ dasz radę!”. Trzymaj kciuki, bo teatr to taka moja zajawka, hobby, marzenie, co czekało na spełnienie”, napisał gwiazdor.

35-latek wraz z partnerem wyglądali promiennie. Na ich twarzach namalowany był uśmiech, a w oczach można było dostrzec prawdziwą miłość. Oboje nie zamierzali ukrywać swoich prawdziwych uczyć. Udowodnili, jak bardzo się kochają. 

CZYTAJ TEŻ: Dzieli ich 15 lat. Tak kochają się Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra

Qczaj, Tomasz Nakielski, Premiera spektaklu „Ślub doskonały", 25.11.2022 rok

Qczaj, Tomasz Nakielski, Premiera spektaklu
Fot. Piętka Mieszko/ AKPA
Qczaj, Tomasz Nakielski, Premiera spektaklu
Fot. Piętka Mieszko/ AKPA

Qczaj, Tomasz Nakielski, Premiera spektaklu
Fot. Piętka Mieszko/ AKPA

Daniel Qczaj odnalazł szczęście 

Popularny trener, który pochodzi z Podhala ma za sobą trudny okres. Jakiś czas temu opowiedział, że jego dzieciństwo nie było kolorowe. Musiał mierzyć się wówczas z wieloma traumami. Wyznał, że w jego rodzinie nie brakowało przemocy domowej, alkoholizmu, a nawet molestowania. Słynny motywator mówił, że był też ofiarą pedofila. „To był ktoś, kto często przewijał się przez nasz dom. Przyszywany wujek, złota rączka. Byłem dzieckiem, miałem siedem lat. Dziecko ufa i wierzy”, słyszeliśmy w rozmowie z Dorotą Wellman. „Płacząc z bólu po cichu zmywam z siebie to, czego nie zmyję do końca życia — ale jeszcze tego nie wiem, bo mam zaledwie siedem lat. Byłem dzieckiem a siedząc w wannie zmywałem z siebie zapach pedofila, który zgasił moje dzieciństwo tak, jak gasi się niedopałek o asfalt”, dodawał na Instagramie.  

Z czasem Qczaj wyleczył się z traumatycznych wspomnień. Znalazł siłę, aby dokonać coming outu. Niedługo potem poznał miłość swojego życia. Jego partner Tomasz Nakielski jest tancerzem. Wiele osób może go kojarzyć z programu „Mask Singer” oraz ze spontanicznego pocałunku Darii na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie.

Zakochanym życzymy wszystkiego najlepszego. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wojciech Modest Amaro z rodziną w "Pytaniu na Śniadanie'' opowiadają o głębokim nawróceniu

Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez QCZAJ (@qczaj)

TAGI #Qczaj

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.