James Bond, Daniel Craig, nowy film o Agencie 007
Fot. Instagram @007
ZE ŚWIATA FILMU

James Bond powraca! Ile tym razem zarobi Daniel Craig? Poznajcie szczegóły!

Gabriela Czernecka 18 sierpnia 2017 15:00
James Bond, Daniel Craig, nowy film o Agencie 007
Fot. Instagram @007

James Bond powraca! Odpowiedzialni za produkcję i media ujawniają kolejne szczegóły. Do wiadomości podano w końcu m.in. nazwisko głównego aktora, tytuł i datę premiery. Jesteście ciekawi? A zatem przedstawiamy sekrety nowego Bonda!

 

Polecamy: W wieku 89 lat odszedł filmowy James Bond! Roger Moore zmarł na raka

 

Kto wyreżyseruje nowego Bonda?

Według brytyjskiego dziennika „The Mirror” roboczy tytuł nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda to "Shatterhand”, a jego reżyseria zostanie ponownie powierzona zdobywcy Oscara Samowi Mendesowi. Jak podaje „The Mirror” fabuła filmu ma opierać się na książce „Never Dream of Dying” Raymonda Bensona, który po śmierci Iana Fleminga kontynuował jego cykl. Na jej podstawie scenariusz stworzy duet Neal Purvisa i Robert Wade. Panowie są odpowiedzialni m.in. za scenariusze do poprzednich filmów o przygodach Jamesa Bonda: „Casino Royale”, „Quantum of Solace”, „Skyfall” oraz „Spectre”. W przypadku takich specjalistów jak Mendes, Purvis i Wade ryzyko wpadki jest więc minimalne.

 

Przeczytajcie także: Polak za kamerą nowego "Bonda". Imprezuje z Deppem, do Clooneya mówi "Jurek"

 

James Bond czyli kto?

Najważniejsza jednak jest informacja, kto zagra Jamesa Bonda. Przez długi czas spekulowano, że w rolę szpiega Jej Królewskiej Mości wcieli się czarnoskóry aktor Idris Elba. Mówiono też o Tomach Hardym i Hiddlestonie. Wszystko przez pewien wywiad, w którym Daniel Craig stwierdził, że „Prędzej podetnie sobie żyły, niż zagra Bonda”. Dziś mamy pewność! W postać Jamesa Bonda wcieli się po raz kolejny! W The Late Show Stephena Colberta przyznał: Wiem o powrocie do roli od kilku miesięcy. Rozmawialiśmy o tym i staraliśmy się wypracować plan. Zawsze chciałem wrócić. Po prostu potrzebowałem przerwy”.

Nie dziwne, że aktor zmienił zdanie. Craig jest najlepiej płatnym Bondem w historii! Za sam film „Spectre” dostał około 50 milionów dolarów. Media donosiły, że tym razem, by zgodził się wrócić na plan otrzymał aż... 135 milionów!
 

Polecamy też: Raj na ziemi czyli o tym, gdzie powstanie nowy film o przygodach Jamesa Bonda


A kiedy możemy spodziewać się premiery "Shatterhand"? Okazuje się, że już jesienią 2019 roku. Serwis variety.com powołując się na swoje źródła informuje, że w amerykańskich kinach premiera odbędzie się dokładnie 8 listopada 2019 roku. Zgodnie z tradycją, w Wielkiej Brytanii, pierwszy pokaz odbędzie się kilka dni wcześniej. My już nie możemy się doczekać!

Daniel Craig, James Bond
Fot. materiały prasowe

Daniel Craig jako Agent 007 w filmie o przygodach Jamesa Bonda.

 

Zobacz: Daniel Craig jednak zagra Jamesa Bonda. Licencja na powracanie?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.