Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska
z życia gwiazd

Czy Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek „udawali super małżeństwo”? Tancerz rozwiał wszelkie wątpliwości

Odpowiedział fanom na Instagramie

Marcjanna Maryszewska 19 kwietnia 2022 20:50
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska

Marcin Hakiel coraz częściej otwiera się przed fanami i chętnie odpowiada na osobiste pytania. Wszystko za pośrednictwem Instagrama. Tym razem internauci byli bardzo ciekawi jego małżeństwa z Katarzyną Cichopek. Między słowami padły pewne oskarżenia w kierunku zwycięzców „Tańca z Gwiazdami”. Czy faktycznie udawali szczęśliwy związek jedynie w sieci?

Rozstanie Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek

Byli ze sobą 17 lat, tworzyli związek idealny, którego zazdrościło im wielu. Trudno było uwierzyć, że Marcin Hakiel i Kasia Cichopek poznali się na planie programu „Taniec z Gwiazdami”, i to tam wybuchło między nimi płomienne uczucie. Trzy lata zajęło im podjęcie decyzji o wzięciu ślubu i założeniu rodziny, co z radością uczynili. Wspólnie wychowali dwójkę dzieci: 12-letniego Adama oraz 8-letnią Helenę.

Zobacz: Michał Wiśniewski o wychowaniu nastoletnich córek. Czy muzyk w pełni ufa swoim pociechom?

Razem tworzyli wzorcową parę w show-biznesie i mediach społecznościowych. Chętnie pokazywali się w swoim towarzystwie na imprezach branżowych i wstawiali wspólne zdjęcia, pokazując kulisy swojej pełnej czułości relacji. Dlatego też oświadczenie o rozstaniu wywołało w sieci prawdziwą burzę. Fani byli w szoku. Brakowało przesłanek o potencjalnym kryzysie między nimi, dlatego nikt nie spodziewał się nadciągającej katastrofy.

Minęło kilka tygodni od rozstania, a Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek nadal pozostają na celowniku fanów, którzy bacznie obserwują ich poczynania w mediach. Najwięcej wyznań padło do tej pory z ust Marcina, który bardzo chętnie otwiera się przed swoimi obserwującymi na Instagramie.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018

Marcin Hakiel odpowiada na zarzuty. On i była żona udawali szczęśliwe małżeństwo?

Te święta po raz pierwszy spędzili z dala od siebie. Kasia Cichopek spakowała walizki i wyjechała z dziećmi na Malediwy, aby skorzystać z wolnego czasu oraz uroków lokalnych atrakcji. Natomiast Marcin postanowił wyjechać do Zakopanego w pogoni za wspominkami ślubu z byłą żoną. W tym czasie opublikował ich wspólne zdjęcia z tego wyjątkowego dnia, które tym samym po raz pierwszy ujrzały światło dzienne.

Marcin Hakiel
Fot. Instagram Marcina Hakiela/ screen za party.pl

Następnie zdecydował się odpowiedzieć na kilka pytań od fanów. Nie zabrakło osób zainteresowanych jego rozstaniem z aktorką, która do tej pory twardo milczy na temat rozstania. W stronę Marcina został skierowany zarzut na temat jego relacji z Kasią Cichopek. „Dlaczego na Instagramie udawaliście super małżeństwo?” - zapytał pewien internauta dodając, że informacja o rozstaniu była dla niego ogromnym zaskoczeniem. Tancerz zareagował na te słowa.

„Ja nic nie udawałem” - napisał Marcin.

Dodatkowo wyznał, że nie zamierza usuwać żadnych zdjęć z byłą małżonką z profilu, które są dla niego magicznymi wspomnieniami. Nie krył również faktu, że w tych trudnych chwilach korzysta z pomocy specjalisty, który pomaga mu przepracować całą sytuację oraz poradzić sobie z bólem.  

Sprawdź również: Partner Mai Hyży zadebiutował w telewizji i opowiedział o ich romantycznych początkach...

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.