Cukiernia Pod Amorem. Jedna z nas
Fot. Adobe Stock
VIVA! Tylko u nas

Na tę książkę czekało tysiące fanów! Rodzina Hryciów powraca po raz ostatni! 

„Cukiernia Pod Amorem. Jedna z nas” już w księgarniach!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 23 października 2019 10:14
Cukiernia Pod Amorem. Jedna z nas
Fot. Adobe Stock

Nareszcie jest! Trzeci i ostatni tom drugiej serii bestsellerowej sagi „Cukiernia pod Amorem”, którą Małgorzata Gutowska-Adamczyk podbiła serca czytelników i rankingi sprzedaży. Dlaczego warto mieć ją w swojej biblioteczce? Przekonajcie się!

O autorce: kim jest Małgorzata Gutowska-Adamczyk? 

Pamiętacie kultowy program „Tata, a Marcin powiedział....”? Uwielbiacie serial „Na Wspólnej”? A może, jesteście fankami obyczajowych powieści z wątkami historycznymi? Jeśli tak, to z całą pewnością saga „Cukiernia pod Amorem” podbije wasze serca! 

Pisarka i dziennikarka, Małgorzata Gutowska-Adamczyk, autorka scenariuszy do wielu seriali i programów rozrywkowych, po raz kolejny zaprasza nas do wspaniałego świata wyobraźni. W nim, czekają na nas ukochani bohaterowie sagi „Cukiernia pod Amorem”, wielopokoleniowa rodzina Hryciów.

„Cukiernia Pod Amorem” - fabuła i bohaterowie

Na kartach powieści „Cukiernia pod Amorem” autorka opisuje losy kilku pokoleń rodziny Hryciów. Akcja rozgrywa się w malowniczej scenerii XIX-wiecznych dworków oraz na współczesnej prowincji. Dzięki tej nietypowej podróży w czasie, poznajemy realia życia codziennego sprzed kilkudziesięciu lat, a także wraz z bohaterami przypominamy sobie przełomowe wydarzenia historyczne.

Cukiernia Pod Amorem. Jedna z nas
Fot. Materiały prasowe

„Cukiernia Pod Amorem. Jedna z nas” - o czym opowiada ostatni tom sagi?

Tym razem losy bohaterów sagi śledzimy w dwóch planach czasowych - historycznym i współczesnym. Autorka powraca do nieznanych dotąd wątków sprzed lat, a także opowiada o obecnym życiu swoich bohaterów.

Losy dawnych przyjaciółek - Moniki i Teresy splatają się ponownie w Zajezierzycach. Tam, w przypływie szczerości, Teresa wyznaje Monice prawdę o jej adoptowanej córce...

W Gutowie trwają natomiast przygotowania do pogrzebu Waldemara Hrycia. Burmistrz próbuje uniknąć politycznej odpowiedzialności za jego śmierć. Córka zmarłego zdecydowanie sprzeciwia się uczczeniu pamięci ojca. Helena Hryć musi użyć podstępu, aby pochować męża w rodzinnym grobie...

Czy narzeczona Zbyszka naprawdę jest w ciąży? W jaki sposób Grzegorz będzie próbował uporządkować swoje życie? Czy Mia i Maciek pogodzą swoje wyobrażenia o wspólnej przyszłości? 

Dasz się porwać wciągającej powieści obyczajowej, pełnej zwrotów akcji i romantycznych wątków?

Artykuł powstał z udziałem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.