Przyjaciele, Friends
Fot. MAT. PRASOWE
O TYM SIĘ MÓWI

Courtney Cox zdradziła szczegóły z planu Przyjaciół!

Już niedługo zobaczymy dodatkowy odcinek kultowego serialu

Sabina Zięba 29 lutego 2020 12:00
Przyjaciele, Friends
Fot. MAT. PRASOWE

Ekscytacja nad nowym odcinkiem Przyjaciół wzrasta. Gdy w połowie lutego media obiegła informacja, że negocjacje z głównymi gwiazdami produkcji przebiegły pomyślnie, fani na całym świecie zaczęli odliczać minuty do premiery kontynuacji legendarnego sitcomu. Choć wiadomo, że nie powstanie cały sezon, a jedynie pojedyncze spotkanie pozbawione scenariusza, Courtney Cox twierdzi: „To będzie nasz najlepszy czas”. Co jeszcze zdradziła w najnowszym wywiadzie?

Sekrety z planu „Friends”

Po 16 latach na ekrany wracają kultowi Przyjaciele. Dodatkowy odcinek będzie jedną z głównych atrakcji nowej platformy streamingowej firmy WarnerMedia - HBO Max - która by go dystrybuować, zapłaciła aż 425 milionów dolarów. Wiadomo, że na planie zobaczymy wszystkich głównych bohaterów, a każdy z nich za ową produkcję dostanie naprawdę zawrotną kwotę, bo aż po 2,5 miliona dolarów!

Teraz w wywiadzie z Kevinem Nealonem, Courteney Cox, czyli serialowa Monica Geller, zdradziła: „To wspaniałe, że wszyscy znowu usiądziemy razem w tym samym studiu, gdzie nakręcone były poprzednie odcinki Przyjaciół i będziemy rozmawiać o serialu. Nie mogę się tego doczekać, jestem ogromnie podekscytowana. To będzie nasz najlepszy czas! Jestem przekonana, że będzie wspaniale”.

Dodała także, że przez te wszystkie lata szóstce aktorów słynnego sitcomu udało się ze sobą zobaczyć zaledwie... 2 razy! Dlatego odcinek dodatkowy będzie tak bardzo wyjątkowy. Jedno z ich spotkań miało miejsce w domu Cox, drugie zaś zorganizowała Jennifer Aniston. To właśnie zdjęcie zamieszczone przez aktorkę na Instagramie z tego drugiego spotkania obiegło media na całym świecie i trafiło do Księgi Rekordów Guinessa jako materiał, który najszybciej zdobył milion polubień w tym serwisie. Courtney opowiada: „Zajęło nam jakieś 15 lat, żeby się spotkać i zwyczajnie zjeść razem obiad. Ale kiedy wreszcie się nam to udało, było po prostu niesamowicie. Świetnie się bawiliśmy. Nie mogliśmy przestać się śmiać”.

Też nie możecie się doczekać tego odcinka?  

kadr z serialu „Friends”

Friends, styl, Friends, styl,  Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry
Fot. Getty Images

serial Przyjaciele, Friends
Fot. Facebook Friends

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.