Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Shiloh Jolie-Pitt uciekła z domu! Angelina Jolie przeżyła koszmar

Dlaczego to zrobiła?

Olga Figaszewska 24 września 2020 11:05
Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. Getty Images

Angelina Jolie i Brad Pitt byli bezradni. Byli małżonkowie zamartwiali się o swoją córkę. Shiloh zniknęła z domu. Przez dwa dni rodzina nie miała z nią żadnego kontaktu. Angelina Jolie przeżyła koszmar. Na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie. Co takiego się wydarzyło? Czy Shiloh przechodzi okres buntu?

Co dzieje się z Shiloh Jolie-Pitt?

Dzieci gwiazdorskiej pary mocno przeżyły ich głośne rozstanie. Pewien etap zakończył się bezpowrotnie.  Media, spekulacje, batalie sądowe… Angelina Jolie i Brad Pitt nie wzięli jednak pod uwagę, że na zamieszaniu najbardziej cierpią dzieci, a szczególnie ich najstarsza biologiczna córka, Shiloh.  

„Jest najbardziej wrażliwa ze wszystkich dzieci, to ona szczególnie martwi się rozwodem. Minęły dwa lata, a ona wciąż boryka się z problemami, to był jeden wstrząs po drugim, Brad i Angie mówią, że chcą tego, co najlepsze dla dzieci, ale oboje są zbyt uparci, aby ustąpić”, podał w 2018 roku magazyn Star.

A teraz, kiedy dowiedziała się, że Brad Pitt spotyka się z piękną modelką i układa sobie życie na nowo, nie wytrzymała i zniknęła z domu. Nie potrafiła poradzić sobie z tą informacją.

„Musiała zmierzyć się z czterema latami brzydkich walk między rodzicami i nagle jej tata ma nową kobietę, która wygląda jak jej mama na scenie… To wszystko dla niej za dużo ”, czytamy w jednym z tabloidów.

Podobno w poszukiwania zaangażowała się specjalna grupa i policja. „Można było zobaczyć jej personel przeczesujący ulice w okolicy, więc wieści o tym, co się dzieje, szybko rozeszły się wśród mieszkańców”, dodawało źródło gazety.

Angelina Jolie przeżyła prawdziwy dramat. A szczęście po dwóch dniach Shiloh skontaktowała się z mamą. Nastolatka przebywała u swojego przyjaciela.

„Shiloh najwyraźniej potrzebowała trochę czasu na przemyślenie, a Angelina to szanuje. Nie szanuje tego, że Brad, kiedy paraduje po Europie z tą wspaniałą niemiecką modelką, wiedząc, że dzieciaki to wszystko zobaczą ”, dodano.

To nie pierwszy raz kiedy Shiloh ucieka z domu. Media co jakiś czas informują o tym, że córka Angeliny i Brada znika i zachowuje się w alarmujący sposób.   

Shiloh Jolie-Pitt
Fot. FORUM

Angelina Jolie, Shiloh Jolie-Pitt
Fot. East News

Brad Pitt, Angelina Jolie, Shiloh Pitt
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.