Adam Małysz z córką Karoliną
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Adama Małysza zdradziła rodzinne sekrety i wspomina dzieciństwo

„Bałam się taty, bo nie widziałam go na co dzień”

Olga Figaszewska 16 stycznia 2021 08:03
Adam Małysz z córką Karoliną
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Dziś córka Adama Małysza ma 23 lata. W jednym z udzielonych wywiadów podkreślała, że świat show-biznesu jest dla niej obcy i nie zamierza przekraczać jego progu. „Nie zamierzam być celebrytką”, mówiła Karolina Małysz Sportowym Faktom. Córka sportowca dobrze pamięta, jak wyglądało życie jej rodziny u szczytu popularności Adama Małysza. W dzieciństwie bardzo brakowało jej obecności taty. Opowiedziała o tym w nowym wywiadzie.

Córka Adama Małysza o dzieciństwie i popularności taty

Karolina Małysz jest skromną, normalną dziewczyną, może nawet nieco nieśmiałą. Nigdy nie przyszło jej głowy, by wykorzystać sukces taty do zbudowania własnej kariery. Unika show-biznesu. Jak sama wspominała czasy największej popularności taty?

20 lat temu Polskę opanowała Małyszomania. Wszyscy zasiadali przed telewizorem, żeby obejrzeć skoki narciarskie i kibicowali Adamowi Małyszowi. Sportowiec był prawdziwą gwiazdą! Najmocniej wspierali go najbliżsi, a zwłaszcza ukochana żona i córeczka. Jednak każdy medal ma dwie strony. Ze względu na intensywne treningi i zawody, skoczek rzadko bywał w domu... 

,,Najtrudniejsze było to, że z rodziną ciężko było przemieszczać i pokazywać, byliśmy oblegani. W domu byłem prawie że obcym człowiekiem. Na pewno było bardzo ciężko i żonie i córce", wyznał Adam Małysz w ostatnim materiale dla Dzień Dobry TVN. 

Rzeczywiście, tak było. Karolina Małysz zdradziła, że jako mała dziewczynka bała się taty, ponieważ  nie widywała go często. ,,Dla mnie taki świat był normalny, bo ja innego nie znałam (…). Bałam się taty, bo nie widziałam go na co dzień. Ja jestem taką trochę córeczką tatusia. Później tata był już dla mnie całym światem", dodała.

Kiedy Adam Małysz wyjeżdżał na liczne zgrupowania, turnieje, córce brakowało jego obecności. Chciała mieć go przy sobie częściej. ,,Właściwie tatę, a nie sportowca”, mówiła dwa lata temu na łamach Dobrego Tygodnia.

W czasie największej popularności sportowca, trudno było jej sobie poradzić z takim zainteresowaniem społeczeństwa. Jako mała dziewczynka, nie rozumiała, dlaczego wszyscy zwracają na nich uwagę.

,,To, że wszyscy nas zaczepiają, było dla mnie często bardzo ciężkie. Starałam się chować za mamę czy tatę, żeby tylko mnie nie widzieli. Po jakimś czasie, gdy już troszkę byłam większa, gdy miałam ok. 5-6 lat, zdałam sobie sprawę, że mój tata jest kimś wielkim i zna i kocha go cała Polska", mówiła Karolina Małysz w Dzień Dobry TVN. 

Córka Adama Małysza wiedzie spokojne życie z dala od blasku fleszy. Ukończyła technikum gastronomiczne i rozpoczęła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych oraz na Instytucie Amerykanistyki i Studiów Polonijnych Uniwersytetu Jagiellońskiego

,,Moje studia są bardzo interesujące, ale nie ukrywam, że nie wiążę z nimi przyszłości. Przed pójściem na magisterkę będę chciała nieco zmienić kierunek. W międzyczasie planuję też skończenie kilku kursów. Na razie jednak nie potrafię przewidzieć, co będę robić po zakończeniu edukacji, nie mam skonkretyzowanych planów", wyznała w 2019 roku w rozmowie dla Sportowe fakty.wp.pl

Od kilku lat Karolina jest w szczęśliwym związku. W ubiegłym roku sportowiec zdradził, że jego córka stanie na ślubnym kobiercu. Życzymy wszystkiego dobrego! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#similarity 😊😊

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.