O TYM SIĘ MÓWI

Córka Adama Małysza zdradziła rodzinne sekrety

Co mówi o swojej relacji z ojcem?

Redakcja Viva! 8 stycznia 2019 06:55
Adam Małysz z córką Karoliną
Fot. East News

Dziś córka Adama Małysza ma 21 lat. Niedawno udzieliła swojego pierwszego wywiadu. Podkreśliła, że świat show-biznesu jest dla niej obcy i nie zamierza przekraczać jego progu. „Nie zamierzam być celebrytką”, mówiła Karolina Małysz Sportowym Faktom. Córka sportowca dobrze pamięta, jak wyglądało  życie jej rodziny u szczytu jego popularności. W dzieciństwie bardzo brakowało jej obecności taty. W najnowszym wywiadzie zdradziła rodzinne sekrety.

Córka Adama Małysza o dzieciństwie i popularności taty

W rozmowie z Dobrym Tygodniem córka sportowca zdecydowała się odpowiedzieć o swoim życiu i relacjach z rodziną. Karolina Małysz na co dzień studiuje w Krakowie. Jest normalną dziewczyną, może nieco nieśmiałą. Kiedy prosi Adama Małysza o pomoc, nie wymaga, by wykorzystał do tego swoją sławę. Jej samej nigdy nie przyszło do głowy, by wykorzystać sukces taty do zbudowania własnej kariery.

W dzieciństwie bardzo się o niego martwiła.  Kiedy Adam Małysz wyjeżdżał na liczne zgrupowania, turnieje, ona czuła się odizolowana. Brakowało jej jego obecności. „Czasem chciałam mieć go przy sobie. Bliżej i częściej. Właściwie tatę, a nie sportowca”, czytamy na łamach Dobrego Tygodnia.

Z tego okresu Karolina Małysz najbardziej pamięta przejmujące uczucie lęku, które wywoływał u niej widok taty na rozbiegu skoczni. „Modliłam się. Prosiłam Boga o pomoc dla niego. Przede wszystkim, żeby nic mu się nie stało”, dodaje.  Karolina podkreśla, że religia w życiu ich rodziny jest bardzo ważna.

Karolina Małysz zdradziła również, że tata jest ewangelikiem, a one z mamą katoliczkami.

„Ja i moi rodzice mamy przy sobie różańce, choć przecież tata jest innego wyznania. To dla nas symbol. Pomaga nam wierzyć w to, że niezależnie od wszystkiego, będzie dobrze”, wyznaje córka Adama Małysza.

Jednego jest pewna. Chciałaby stworzyć ze swoim chłopakiem, Kamilem zgodny związek, taki jaki od 22 lat tworzą jej rodzice. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#similarity 😊😊

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Christmas🎄

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!