Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM JEST GŁOŚNO

Ostatni wpis Oli Kowalskiej na Instagramie. Ogromne słowa wsparcia dla córki piosenkarki

Fani i gwiazdy dodają otuchy przebywającej w szpitalu 23-latce

Rafał Kowalski 28 marca 2020 09:18
Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Trudny czas w życiu Kasi Kowalskiej. Wokalistka przeżywa od wczoraj ciężkie chwile po tym, jak dowiedziała się, że jej mieszkająca w Anglii córka trafiła do szpitala. 23-letnia Ola Kowalska musiała zostać poddana intubacji, stąd wiemy, że sytuacja jest poważna. Wielbiciele młodej projektantki i polskie gwiazdy wspierają ją najmocniej, jak mogą.

Ola Kowalska jest w szpitalu.  Wsparcie od fanów i gwiazd

Po wczorajszej wiadomości Katarzyny Kowalskiej, która w krótkim nagraniu poinformowała, że jej córka potrzebowała pomocy lekarzy, o stanie zdrowia 23-latki nie wiemy nic nowego. Fani Oli, którzy obserwują ją na Instagramie, zaczęli wspierać ją w komentarzach pod ostatnim postem, na którym widzimy koronę. „Kaśka zawsze powtarzała, że jesteś silna!!! Ola musisz wrócić do zdrowia!”, „Jestem w szoku, wlaśnie zobaczyłam u Kasi, trzymaj sie dziewczyno”, „Olka, wracaj do zdrowia. Serce mi pęka...”, to tylko niektóre ze słów otuchy, które znaleźliśmy w sieci.

Na los córki Kasi Kowalskiej nie pozostało tez obojętnych wiele gwiazd. „Kasiu, modlę się za Was. Kochani: to może spotkać każdego, młodego, w średnim wieku, starego. Każdego z nas. Jesteśmy Wspólnotą. Wzajemnie za siebie odpowiedzialni”, napisała Hanna Lis. „Jest mi ogromnie przykro. Trzymamy kciuki za Olę”, to słowa Maffashion. Piękne słowa skierowane do Kasi Kowalskiej i jej córki opublikowali też między innymi Joanna Racewicz, Maciej Zień, Magda Steczkowska, Joanna Jabłczyńska. Wzruszający okazał się też wpis Agnieszki Chylińskiej. „Jako mama, przysyłam w stronę Kasi moc otulenia, modlitwy ♥️🍀
Przyłączam się do tej myśli, do tej prośby - chroń siebie, chroń nas.... ZOSTAŃ W DOMU", napisała piosenkarka na facebooku.

Przypomnijmy, że wczoraj wieczorem Kasia Kowalska nie tylko opublikowała w sieci informację o tym, że jej córka jest w szpitalu. Nagranie wideo było też ważnym apelem do innych młodych ludzi. „Dzisiaj dostałam telefon z Anglii z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka. Czy zgadzam się na jej intubację… Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, który powiedział: Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni nie zdają sobie sprawę z tego, co się dzieje nie potrafię płakać, choć dziś już wypłakałam wiele godzin, więc kochani jeśli nie musicie nie wychodźcie z domu, zostańcie w domu”, mówiła wyraźnie poruszona artystka. Jej nagranie zostało już skasowane.

Trzymamy kciuki za zdrowie Oli, za spokój w sercu pani Kasi i czekamy na kolejne - tylko dobre – wieści! 

Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.