Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Kasi Kowalskiej w ciężkim stanie w szpitalu. Artystka wydała poruszające oświadczenie

„Nie potrafię płakać, choć dziś już wypłakałam wiele godzin”

Gabriela Czernecka 27 marca 2020 19:42
Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Córka Kasi Kowalskiej trafiła do szpitala. Wokalistka podzieliła się na swoim Instagramie poruszającym nagraniem. Jej słowa łamią serce...

Córka Kasi Kowalskiej w szpitalu. Oświadczenie

Córka Kasi Kowalskiej od kilku lat mieszka w stolicy Wielkiej Brytanii i studiuje na London College of Fashion. Ola świetnie radzi sobie w świecie mody. Przekonać się może o tym każdy, kto zajrzy na konto instagramowe 21-letniej Oli Kowalskiej o nazwie @olahontaz. Znajdziecie tam wiele ekstrawaganckich, a czasem wręcz prowokujących stylizacji i zbiór zdjęć, które inspirują córkę piosenkarki. W połowie ubiegłego roku zaliczyła debiut, prezentując swoją kolekcję, która szybko zyskała grono fanów. Ola często publikuje w swoich social mediach, co się u niej dzieje. Ostatnie dni nic jednak nie publikowała, a fani jej talentu byli nieco zaniepokojeni jej nieobecnością w social mediach. Dziś Kasia Kowalska nagrała krótkie wideo, którym wyjaśnia nieobecność córki. 

„Dzisiaj dostałam telefon z Anglii z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka. Czy zgadzam się na jej intubację”, zaczyna swój poruszający apel Kasia Kowalska na Instagramie. „Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, który powiedział: Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni nie zdają sobie sprawę z tego, co się dzieje nie potrafię płakać, choć dziś już wypłakałam wiele godzin, więc kochani jeśli nie musicie nie wychodźcie z domu, zostańcie w domu”, mówi łamiącym się głosem.  

Oli Kowalskiej życzymy dużo zdrowia i wysyłamy ogromne pokłady siły i dobrej energii, a Was prosimy o dołączenie do akcji #zostańwdomu.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.