Big Brother, ekipa 2019
Fot. Jakub Kaminski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Walka w MMA, kontrowersyjna rola w serialu, otwarcie własnego butiku...

Sprawdziliśmy, jak zmieniło się życie uczestników Big Brothera po programie!

Rafał Kowalski 8 października 2019 10:45
Big Brother, ekipa 2019
Fot. Jakub Kaminski/East News

Kilka tygodni spędzonych w Domu Wielkiego Brata potrafi zmienić życie. Przekonali się o tym uczestnicy zakończonej w czerwcu kolejnej edycji Big Brothera. Podczas spotkania prasowego zapytaliśmy kilku z nich, jak dziś wygląda ich codzienność. Okazuje się, że udział w show TVN7 miał wielki wpływ na ich obecne zajęcia i aktywności…

Jak zmienia się życie po udziale w Big Brotherze?

Na pierwszy ogień udało się nam porozmawiać z Izą Mączką, którą już w programie inni uczestnicy obdarzali dużym zaufaniem. Widzowie mieli podobne odczucia – w internecie roiło się od komentarzy dotyczących tego, że 42-latka jest rozsądna i doświadczona życiowo. Dziś, Iza pomaga innym ludziom. „Followersi to są realni ludzie, którzy piszą do mnie z różnymi sprawami i ja na poważnie im wszystkim odpisuję i angażuję się w ich historię. Głównie piszą do mnie kobiety, które tak jak ja są na różnych zakrętach życia. Nie jestem władna, żeby doradzać jak ekspert, ale staram się zawsze wysłuchać dodać otuchy i czuję na sobie dużą odpowiedzialność”, wyznała nam Iza Mączka. „A inna najfajniejsza rzecz jest taka, że nasze, uczestników programu, relacje ciągle się rozwijają. Te znajomości procentują. Ciągle, dzięki specjalnej grupie na Facebooku, wiemy co u siebie i spotykamy się przy każdej możliwe okazji. Po programie inaczej spędzamy czas i potrafimy bawić się wszyscy razem, nie ma podziałów, które były w Domu Wielkiego Brata”, dodała w rozmowie z dziennikarzem VIVY.pl. Gdzie bohaterka show TVN widzi się w przyszłości, jeśli chodzi o zawód? Dziś pracuje w jednej z warszawskich korporacji… „Przyznaję, że bardzo fajnie czułam się w domu w tygodniu multimedialnym. Czułam się tam świetnie i muszę przyznać, że choć pracuję w branży reklamowej, to będę mogła też w przyszłości stanąć przed kamerami. Czemu nie?” , mówi nam radosna 42-latka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Mączka ®️ (@ysa_maczka_official)

Jeszcze bardziej odmieniło się życie 20-letniego Olega, który nie tylko dzięki programowi znalazł miłość, ale i stał się ogromnie popularny wśród młodzieży i… fanów sportu! „Dostaję dużo propozycji, o których nigdy nie marzyłem. W moim przypadku chodzi o walkę MMA, która już niedługo oraz dużo reklam. Nie chcę na razie zapeszać, ale to bardzo fajne projekty. Przyjaciele Madzi, a teraz już też moi, doradzili mi, by nie mówić czegoś, gdy nie jest pewne. Wiem już też, jak poruszać się w social-mediach. Dlatego nie pokazuję na przykład za dużo rzeczy w sieci związanych z naszym związkiem”, wyjaśnił nam Olek. A jak układa mu się z przyszłą teściową, która nie za bardzo akceptowała go na początku związku? „Mama Madzi czasem nas odwiedza. I te pierwsze spotkania nie były za miłe, ale mogę zdradzić tajemnicę, że ostatnie spotkanie było nawet miłe. Byłem mega zaskoczony, że mama Magdy się tak zmieniła. Kiedyś mówiła cały czas Pan Olek, a teraz już Olo. Mam nadzieję, że nasza relacje będzie coraz lepsza. Wiem, że czas jest najlepszym lekarstwem. Jeśli troskliwa mama Madzi zrozumie, że nie chcę jej skrzywdzić, to będziemy na dobrej drodze”, powiedział VIVIE.pl 20-latek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Oleh Riashentsev (@just_oleg.official)

Jego druga półówka, Magda Wójcik, wie już, że wygraną przeznaczy na stworzenie własnego butiku. Prywatnie zaś zamieszkała z Olkiem. „Mieszka się nam dobrze. Inaczej jest bez kamer, ale dogadujemy się nawet lepiej, niż w programie. Ja nie nadążam tylko za sprzątaniem. No i szafa jest za mała na ubrania, więc chciałabym mieć większe mieszkanie”, wyznała nam 30-latka, która od lat mieszkała w Wielkiej Brytanii. Teraz jej serce bliżej jest Warszawy, gdzie laureatka Big Brothera jest gwiazdą wielu imprez.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MAGDA WOJCIK (@madzia.official)

Na koniec poznajcie dalsze losy Łukasza Darłaka, który w programie dał się poznać jako świetny psycholog, ale i aktor. Okazuje się, ze to w drugiej profesji, 26-latek stara się rozwijać. „Przed Big Brotherem miałem 2 tysiące followersów na Instagranie, po pierwszym wyjściu z show już osiem, a teraz ponad 70 tysięcy! To jednak się nie przekłada na sprawy finansowe, a te liczą się dla mnie bardzo i dlatego skupiam się na grze w serialach. Nie ukrywam, że po programie dostałem rolę w serialu kryminalnym. Będę tam patoinfluencerem – to dla mnie duże wyzwanie”, opowiadał nam podekscytowany Łukasz Darłak i dodał, że większe powodzenie zauważył nie tylko wśród reżyserów, ale i chłopaków, którzy chętniej piszą do niego w aplikacjach randkowych…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Łukasz Darłak (@lukidarlak)

Jak myślicie, kariera których uczestników Big Brothera będzie trwała dłużej, niż pięć minut? Mamy wrażenie, że w poprzedniej, jak i aktualniej emitowanej edycji show TVN7 nie brakuje ciekawych osobowości… 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.