Cleo, VIVA! 2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Cleo rozstała się z partnerem. Dlaczego?

Konrad Szczęsny 16 lutego 2017 20:15
Cleo, VIVA! 2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

To pewne. Cleo, która szerszej publiczności dała się poznać jako wokalistka Donatana, po dwóch latach związku rozstała się z partnerem. Przyczyną był napięty grafik gwiazdy, jej ciągłe wyjazdy na koncerty, zaplanowane sesje i chroniczny brak czasu. To partner podjął decyzję o rozstaniu.

Polecamy też: „Dwóch mężczyzn mnie zdradzało...” A Cleo zdradziła Najsztubowi więcej niż planowała. O miłości, wierności, kompleksach

Cleo rozstała się z Pawłem

Paweł nie wytrzymał jej aktywnego trybu życia, ponad 200 koncertów rocznie, dobrze prosperującej firmy, ciągłych sesji i planów zdjęciowych. Postanowił więc odejść”, zdradził „Faktowi” znajomy Cleo. Kością niezgody między partnerami były również zarobki wokalistki, która w masowej świadomości zaistniała dzięki hitowi „My Słowianie”, z którym reprezentowała Polskę na Eurowizji w 2014 r.

On jako informatyk w jednej z warszawskich korporacji zarabia miesięcznie około 5000 zł. Cleo podczas jednego koncertu potrafi zarobić dwa razy tyle, a gra ich przecież po kilkanaście w miesiącu. Czuł się źle jako mężczyzna”, dodał informator gazety.

Cleo jest singielką

Podobno dla Pawła frustrujący był również fakt, że Cleo nigdy nie będzie typem kobiety, która zajmuje się domem, gotuje i sprząta . Tym samym Cleo znów jest singielką!

Polecamy też: Cleo o kulisach pracy na planie najnowszego teledysku: „Dostawałam zawału, bałam się o całą ekipę”

TAGI #Donatan #Cleo

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!