Cleo, VIVA! 27/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Cleo najlepszą artystką w Polsce? Te liczby mówią same za siebie! 

Za jurorką „The Voice Kids” pracowity rok...

Redakcja VIVA! 4 stycznia 2020 10:51
Cleo, VIVA! 27/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Kilka dni temu Cleo zaskoczyła fanów swoim podsumowaniem 2019 roku. 215 koncertów, 14 200 minut śpiewania, 390 godzin spędzonych w studio, miliony wyświetleń na YouTube… Nic dziwnego, wokalistka jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny. Przebój Za Krokiem Krok był hitem ubiegłego lata. A niedawno gwiazda pojawiła się w trenerskim składzie The Voice Kids i nikt nie ma wątpliwości, że jest ulubienicą młodych talentów. To przekłada się również na zarobki wokalistki. Super Express wyliczył, ile jest w stanie zarobić za minutę śpiewania!

Zarobki Cleo

Jak podaje Super Express ogromna popularność Cleo przekłada się na jej dochody. Jak udało się ustalić dziennikarzom, ostatni rok gwiazda zamknęła z imponującym dorobkiem ponad 7.5 miliona złotych. Dowiadujemy się, że za jeden koncert wokalista otrzymuje średnio 35 tysięcy złotych. Co oznacza, że za minutę śpiewania dostaje 530 zł. Z tego wynika, że Cleo jest jedną z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających polskich wokalistek, ale nie ma co się dziwić - wystarczy posłuchać jej piosenek lub po prostu przyjrzeć się jej twórczości.

Artystka szybko wkroczyła w świat social mediów i... niemal od razu nim zawładnęła. W 2014 roku, gdy wiele gwiazd dopiero zakładało swoje konta społecznościowe, ona na koncie na Facebooku zdobyła pierwszy milion fanów. Tylu polubień nie miały wówczas ani Edyta Górniak ani Doda! Z roku na rok biła kolejne rekordy i podbijała kolejne regiony Polski.  I tak rok 2019 zakończyła spektakularnym sukcesem. Jej teledysk do utworu Za krokiem krok był najchętniej oglądanym teledyskiem na VEVO w Polsce. Obecnie ma ponad 55 milionów wyświetleń!

To za sprawą niespotykanego i oryginalnego głosu oraz ciekawej piosenki My Słowianie Cleo zdobyła serca ludzi. Do  ogromnego talentu muzycznego dochodzi także zmysł biznesmena - wokalistka jest przedsiębiorcza i sprawnie rozkręca swoją firmę odzieżową, w której można znaleźć ubrania z motywami ludowymi. Mimo ogromnych sukcesów na koncie, nadal tworzy muzykę i nie przestaje zachwycać i zaskakiwać swoich fanów. Początek 2020 roku również zapowiada się dla niej wyjątkowo pracowicie.

Najprawdopodobniej wkrótce pojawią się kolejne teledyski gwiazdy, które jak się okazuje ma już przygotowane. Dlatego fani Cleo na pewno będą zadowoleni! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MÓJ ROK 2019 W LICZBACH! Skrzętnie policzone przy pomocy różnych aplikacji. Jak Wam się podoba? 🙃😁

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

TAGI #Cleo

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?