KRÓLEWSKIE ŻYCIE

 „Głupia krowa”, tak Camilla Parker-Bowles nazywała księżną Dianę…

Na jaw wyszły nowe fakty o konflikcie między nimi!

Weronika Kostyra 23 marca 2018 12:50

Księżna Diana i Camilla Parker-Bowles od samego początku rywalizowały o względy Karola. Niestety jedna z nich od początku stała na straconej pozycji. „Cokolwiek by się działo, zawsze będę Cię kochał”, usłyszała Diana, jak Karol mówi do Camilli przez telefon. Diana od samego początku związku z Karolem wiedziała, że w jego sercu jest ktoś inny. Znała jednak Camillę osobiście i nie miała pojęcia, że to ona jest kochanką jej męża. Kiedy się o tym dowiedziała poczuła się podwójnie zraniona. Cała tragiczna historia jej małżeństwa to nieustanne znoszenie upokorzeń ze strony Karola i jego ukochanej. Księżna doskonale ukrywała jednak swoje cierpienie. Dopiero po rozstaniu z następcą tronu zdecydowała się wyznać prawdę o ich małżeństwie.

Konflikt księżnej Diany i Camilli Parker-Bowles

Nowa nieautoryzowana biografia księżnej Diany, napisana przez Toma Bowera, ujawnia kolejne sekrety romansu Camilli Parker Bowles i Karola. Kochanka księcia szczerze nienawidziła swojej rywalki. To przez nią musiała spotykać się z Karolem w tajemnicy, aby uniknąć skandalu. Na co dzień nie dawała po sobie poznać targających nią emocji. Prywatnie zdarzało jej się podobno wyrażać o Dianie bardzo pogardliwie.

Upokorzona i zraniona Diana reagowała bardzo emocjonalnie na swoją sytuację. Znane są fakty o jej zaburzeniach odżywiania, samookaleczaniu, a nawet próbie samobójczej. Camilla i Karol dodatkowo dbali o to, by młoda księżna była postrzegana jako niezrównoważona psychicznie histeryczka. Mogło to pomóc im dostać pozwolenie na związek. W rozmowach ze znajomymi Camilla mówiła o księżnej Dianie „mysz”, a nawet „głupia krowa”. Tłumaczyła też, że nie może mieć jej za złe romansu z jej mężem, ponieważ sama „toruje sobie drogę przez ochroniarzy”. Jej niechęć była tak silna, że w toalecie w swoim domu umieściła karykatury rywalki.

Camilla Parker Bowles przez lata była jedną z bardziej nielubianych osób w Wielkiej Brytanii. Wydawałoby się, że 20 lat po śmierci Diany i 13 lat po jej ślubie z Karolem, sprawa tego romansu zostanie zapomniana. Camilla jako starsza pani rzeczywiście zaczęła zdobywać sympatię Brytyjczyków. Niestety publikacja najnowszej książki prawdopodobnie wszystko zmieni. Diana nadal cieszy się niesłabnącym uwielbieniem. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.