Na jaw wyszły nowe fakty o konflikcie między nimi!

Weronika Kostyra 3 sierpnia 2021 17:33

Księżna Diana i Camilla Parker-Bowles od samego początku rywalizowały o względy Karola. Niestety jedna z nich od początku stała na straconej pozycji. „Cokolwiek by się działo, zawsze będę Cię kochał”, usłyszała Diana, jak Karol mówi do Camilli przez telefon. Diana od samego początku związku z Karolem wiedziała, że w jego sercu jest ktoś inny. Znała jednak Camillę osobiście i nie miała pojęcia, że to ona jest kochanką jej męża. Kiedy się o tym dowiedziała poczuła się podwójnie zraniona. Cała tragiczna historia jej małżeństwa to nieustanne znoszenie upokorzeń ze strony Karola i jego ukochanej. Księżna doskonale ukrywała jednak swoje cierpienie. Dopiero po rozstaniu z następcą tronu zdecydowała się wyznać prawdę o ich małżeństwie.

Konflikt księżnej Diany i Camilli Parker-Bowles

Nowa nieautoryzowana biografia księżnej Diany, napisana przez Toma Bowera, ujawnia kolejne sekrety romansu Camilli Parker Bowles i Karola. Kochanka księcia szczerze nienawidziła swojej rywalki. To przez nią musiała spotykać się z Karolem w tajemnicy, aby uniknąć skandalu. Na co dzień nie dawała po sobie poznać targających nią emocji. Prywatnie zdarzało jej się podobno wyrażać o Dianie bardzo pogardliwie.

Zobacz: Tak Diana walczyła z Camillą o serce Karola: „Już wtedy wiedziałam, że jest ktoś jeszcze”

Upokorzona i zraniona Diana reagowała bardzo emocjonalnie na swoją sytuację. Znane są fakty o jej zaburzeniach odżywiania, samookaleczaniu, a nawet próbie samobójczej. Camilla i Karol dodatkowo dbali o to, by młoda księżna była postrzegana jako niezrównoważona psychicznie histeryczka. Mogło to pomóc im dostać pozwolenie na związek. W rozmowach ze znajomymi Camilla mówiła o księżnej Dianie „mysz”, a nawet „głupia krowa”. Tłumaczyła też, że nie może mieć jej za złe romansu z jej mężem, ponieważ sama „toruje sobie drogę przez ochroniarzy”. Jej niechęć była tak silna, że w toalecie w swoim domu umieściła karykatury rywalki.

Zobacz również: Nawet w dniu ślubu książę Karol nie kryłuczucia do Camilli Parker-Bowles...

Camilla Parker Bowles przez lata była jedną z bardziej nielubianych osób w Wielkiej Brytanii. Wydawałoby się, że 20 lat po śmierci Diany i 13 lat po jej ślubie z Karolem, sprawa tego romansu zostanie zapomniana. Camilla rzeczywiście wraz z upływem czasu zaczęła zdobywać sympatię Brytyjczyków, ale co jakiś czas brytyjska prasa przypomina niechlubne wydarzenia sprzed lat... 

1/5
Książę Karol i Camilla Parker Bowles
Copyright @East News
1/5

Romans księcia Karola z Camillą Parker-Bowles trwał wiele lat.

2/5
Królewskie zaręczyny: książę Karol i księżna Diana
Copyright @East News
2/5

W momencie zaręczyn Karola z Dianą jego romans z Camillą już trwał...

3/5
Księżna Diana, Diana, pogrzeb
Copyright @East News
3/5

Małżeństwo Diany było pełne cierpienia.

4/5
Królewskie zaręczyny: książę Karol i księżna Camilla
Copyright @East News
4/5

Od 2005 roku Karol i Camilla są małżeństwem.

5/5
Camilla Parker Bowles
Copyright @ONS
5/5

Za siedemdziesięcioletnią księżną nadal ciągnie się opinia „złodziejki mężów”

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?