rodzina zastepcza aktorzy
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Była gwiazda „Rodziny zastępczej” już tak nie wygląda! Sprawdź, jak się zmienił Michał Włodarczyk

Serialowy Wojtuś zmężniał

Aleksandra Andrzejak 12 lutego 2021 12:57
rodzina zastepcza aktorzy
Fot. East News

Michał Włodarczyk zasłynął rolą w kultowym serialu telewizji Polsat „Rodzina zastępcza”. 25-latek zmężniał, wydoroślał i znalazł nową pasję. Jak dziś wygląda serialowy Wojtuś?

„Rodzina zastępcza” - serial

„Rodzina zastępcza”, to polski serial obyczajowo-komediowy, przy którym zasiadały całe rodziny. Był emitowany na antenie telewizji Polsat od 23 lutego 1999 do 20 grudnia 2009, a następnie w latach 2004-2009 pod tytułem „Rodzina zastępcza plus”. W 2009 roku telewizja Polsat poinformowała o zakończeniu prac nas serialem. Serial wyróżniała piosenka w czołówce i napisach końcowych pod tytułem „Tkanina”, do której słowa napisał Jacek Cygan, a muzykę skomponował i wykonał utwór Seweryn Krajewski. Serial można dziś obejrzeć w serwisie ipla.tv

aktorzy rodziny zastepczej po latach
Fot. East News

 

Wojtuś z „Rodziny zastępczej”

Michała Włodarczyka z „Rodziny zastępczej” widzowie zapamiętali jako małego Wojtusia. Rola ta wprowadziła go na drogę aktorstwa, którą Michał konsekwentnie kroczy. Po zakończeniu kultowej produkcji Polsatu nie porzucił swojej pasji. Widzowie mogli oglądać go m.in. w serialu „Londyńczycy” czy też epizodycznie w filmie „Lejdis”. W ostatnich latach także w serialu TVN „Odwróceni. Synowie i córki”.

Michał Włodarczyk - metamorfoza

Michał Włodarczyk, zapamiętany przez fanów „Rodziny zastępczej” jako mały Wojtuś przeszedł metamorfozę. Widzowie mogliby mieć trudności z rozpoznaniem aktora. Michał ma 25 lat. Zmężniał i wydoroślał. Aktorstwo to nie jego jedyna pasja. Uprawia też sporty walki. Został nawet zawodnikiem MMA i w 2017 r. wywalczył drugiej miejsce w zawodach o Puchar Polski. 

Co sądzicie? Rozpoznajecie w tym młodym, przystojnym mężczyźnie małego Wojtusia? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?