Antek Królikowski
Fot. Instagram @antek.krolikowski
Z ŻYCIA GWIAZD

Była dziewczyna Antka Królikowskiego w wymowny sposób odniosła się do jego nowego związku

Zdjęcie Kasi Dąbrowskiej ma ukryty przekaz?

Redakcja VIVA! 31 lipca 2020 15:54
Antek Królikowski
Fot. Instagram @antek.krolikowski

Rok i sześć miesięcy – tyle Antoni Królikowski był w związku z Kasią Dąbrowską. I choć para rzadko pokazywała się publicznie, wiele osób kibicowało tej miłości widząc same plusy w tym, że wybranka aktora nie jest osobą znaną i wydaje się go uzupełniać. Niestety, uczucie nie przetrwało i każde z zakochanych poszło w swoją stronę. Gwiazdor szybko wpadł w ramiona kolejnej kobiety i właśnie ten fakt miało skomentować najnowsze zdjęcie jego eks.

Kasia Dąbrowska skomentowała związek Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy?

Joanna Opozda – nowa miłość Antoniego Królikowskiego – także zawodowo zajmuje się aktorstwem. Publiczność może kojarzyć ją z ról w serialu Pierwsza miłość czy z filmu Diablo. Wyścig o wszystko. Wczoraj portal Pudelek podał informację o tym, że gwiazda miała niedawno do syna Pawła Królikowskiego nietypową prośbę. Dotyczyła ona byłych partnerek aktora. „Joasia ma obsesję na punkcie Julki. Kazała usunąć Antkowi stare zdjęcia z Wieniawą z Instagrama i romantyczny film do piosenki "Nie muszę", który zrobił dla niej, kiedy się rozstawali”, twierdzi źródło Pudelka. „To samo stało się z Kasią Dąbrowską, z którą zdjęcia też już zniknęły z profilu Antka. To wszystko po prostu sprawka Joanny”, dodała ta sama osoba. Aktor ani aktorka nie skomentowali tych rewelacji, ale z sieci faktycznie zniknęły wszystkie zdjęcia i filmy związane z byłymi miłościami Antka Królikowskiego.

Czy ostatnie doniesienia jakoś zasmuciły byłą dziewczynę aktora, Kasię Dąbrowską? Najnowsze zdjęcia sugerują, że absolutnie nie. Zaraz po tym jak Antoni i Joanna podzielili się w fanami zdjęciami z wakacji, to samo zrobiła blond włosa piękność, która w doskonałym nastroju zapolowała na warszawskim lotnisku zapowiadając, że wybiera się w podróż do Włoch. Dla wielu obserwatorów medialnych związków, opisana fotografia to odpowiedź Kasi Dąbrowskiej na egzotyczne zdjęcia swojego byłego chłopaka.

Mamy nadzieję, że zarówno Antek , jak i Kasia są dziś szczęśliwi, i tak jak zapewniali w mediach wciąż potrafią ze sobą rozmawiać jak dawniej. 

Joanna Opozda, Antek Królikowski
Fot. Instagram Joanny Opozdy

Kasia Dąbrowska
Fot. Instagram Kasi Dąbrowskiej

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.