Brad Pitt
Fot. materiały prasowe GQ
O TYM JEST GŁOŚNO

Szokujące doniesienia zagranicznych mediów! Brad Pitt kończy karierę?

Olga Figaszewska 14 czerwca 2017 19:30
Brad Pitt
Fot. materiały prasowe GQ

Ostatnie miesiące były dla niego przełomowe. Brad Pitt po raz pierwszy przyznał się do uzależnienia od alkoholu i narkotyków. Rozpoczął terapię, która ma poprawić jego kondycję psychiczną. Teraz aktor zamierza zawiesić swoją karierę! Ta informacja zszokowała fanów i media! Co go skłoniło do podjęcia takiej decyzji?

Zobacz też: Brad Pitt poddał się terapii. „Dzieci są prawdziwym powodem, dla którego zdecydował się wytrzeźwieć’’

Brad Pitt kończy karierę

Jeszcze nie tak dawno, Brad Pitt pojawił się na ekranach w nowym filmie Netflixa „Machina wojenna”, po raz pierwszy od czasu rozstania z Angeliną, czym wzbudził ogromne emocje. Media od razu zauważyły, że schudł i silnie przeżywa ostatnie wydarzenia.

Tym bardziej fanów zdziwiła decyzja aktora o rezygnacji z jakichkolwiek projektów. Co więcej! W jego ślady poszła Angelina Jolie, która zawiesiła swoje plany. Nie wiadomo, ile jest w tym prawdy. W końcu oboje podpisali już umowy na udział w poszczególnych produkcjach.

Ani Brad ani Angelina nie planują na razie grać w jakichkolwiek filmach. Oboje podjęli decyzję o przerwie w graniu, bo wiąże się ono z długimi wyjazdami i przebywaniem z dala od dzieci, a tego nie chcą, chcą być na miejscu dla dzieci. Brad podpisał umowę z producentem World War Z, ale ten projekt jest dopiero w fazie przygotowawczej i nie ma terminu zdjęć jeszcze. Podobnie jak Angelina, która będzie kręcić kolejną część Maleficent, ale to również jest w początkowej fazie i nie zaczną kręcić jeszcze długo”, wyjawił informator portalu „InTouch”.

Polecamy też: „To bardzo trudny czas dla mnie i mojej rodziny”. Angelina Jolie po raz pierwszy mówi o rozwodzie z Bradem Pittem

Dobro dzieci jest najważniejsze

Dobro dzieci jest dla nich najważniejsze. Brad i Angelina chcieliby zapewnić im wszystko co najlepsze, sprawić by ich dzieciństwo w miarę możliwości wyglądało normalnie i nie odbiło się na ich psychice. Rozpad związku tylko utwierdził ich w tym przekonaniu. Bradowi i Angelinie zależy na tym, by dla dobra dzieci załagodzić całą sytuację i w miarę możliwości ochronić je przed cierpieniem.

„Dzieci naprawdę przeżyły wszystko co się wydarzyło od września. Oni oboje mogą mieć jeszcze różne kwestie między sobą do wyjaśnienia, ale pracują ciężko nad ich rozwiązaniem i oboje są zdesperowani, żeby dać dzieciom stabilny i kochający dom”, czytamy w materiale.

Jego życie to pasmo wzlotów i upadków. Przypomnijmy, że wydarzenia sprzed roku odbiły się na jego zdrowiu, reputacji i relacjach z dziećmi.  Pod koniec września Angelina i Brad Pitt poinformowali o rozpadzie swojego związku. Aktorka  oskarżyła go o przemoc wobec dzieci, problemy z agresją oraz nadużywanie alkoholu i narkotyków. Zanim sąd oczyścił aktora ze wszystkich zarzutów, Jolie dostała tymczasową opiekę nad dziećmi. Rozwód miał pozbawić go wszystkiego.

Polecamy też: Brad Pitt przerywa milczenie! W poruszających słowach opowiedział o walce z nałogiem i rozwodzie

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.