Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Brad Pitt spotkał się z Angeliną Jolie! Znamy szczegóły

Spędzili ze sobą dwie godziny

Sabina Zięba 2 lipca 2020 11:00
Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News

To przełomowe spotkanie! Zachodnie media donoszą właśnie, że Brad Pitt spotkał się z Angeliną Jolie. Wydaje się, że byli małżonkowie po wielu miesiącach sądowych batalii w końcu zdołali wypracować nić porozumienia. Jak wygląda prawda?

Relacje Brada Pitta i Angeliny Jolie

To miała być miłość aż po grób. Brad Pitt w 2005 roku porzucił swoją żonę, Jennifer Aniston, dla swojej koleżanki z planu Mr. & Mrs. Smith. Zakochali się w sobie i szybko założyli rodzinę, Dorobili się szóstki dzieci, jednak historia nie miała happy endu. Rozstali się w 2016 roku. Podobno winą były problemy alkoholowe aktora. Z perspektywy czasu Angelina Jolie nie żałuje rozstania. W jednym z ostatnich wywiadów wyjawiła: „Zakończyłam ten związek dla dobra mojej rodziny. To była właściwa decyzja”.

Wiadomo, że sądowa batalia o ich majątek oraz opiekę nad dziećmi trwała wiele lat. Wówczas w mediach pojawiały się coraz to nowsze informacje dotyczące życia prywatnego pary. Teraz wydaje się, że w końcu, dla dobra dzieci, znaleźli nić porozumienia. Emocje opadły i byli małżonkowie są w stanie spokojnie ze sobą rozmawiać.

Daily Mail donosi, że kilka dni temu Pitt był widziany, jak odjeżdżał swoim motocyklem sprzed domu Jolie. Według informatorów, spędził w rezydencji byłej żony dwie godziny. Powodem spotkania miały być zbliżające się 12. urodziny ich bliźniaków, Knoxa Leona i Vivienne Marcheline.

Fani twierdzą jednak, że przecież szczegóły imprezy mogły być ustalone telefonicznie, a za spotkaniem kryje się coś więcej... Wróżą oni aktorskiej parze zdecydowaną poprawę relacji, a nawet nawrót ich miłości.

Myślicie, że to możliwe, by jeszcze do siebie wrócili?  

Kard z filmu „Mr. & Mrs. Smith”

Gwiazdorskie duety filmowe, które przeszły do historii kina
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.