Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Brad Pitt spotkał się z Angeliną Jolie! Znamy szczegóły

Spędzili ze sobą dwie godziny

Sabina Zięba 2 lipca 2020 11:00
Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News

To przełomowe spotkanie! Zachodnie media donoszą właśnie, że Brad Pitt spotkał się z Angeliną Jolie. Wydaje się, że byli małżonkowie po wielu miesiącach sądowych batalii w końcu zdołali wypracować nić porozumienia. Jak wygląda prawda?

Relacje Brada Pitta i Angeliny Jolie

To miała być miłość aż po grób. Brad Pitt w 2005 roku porzucił swoją żonę, Jennifer Aniston, dla swojej koleżanki z planu Mr. & Mrs. Smith. Zakochali się w sobie i szybko założyli rodzinę, Dorobili się szóstki dzieci, jednak historia nie miała happy endu. Rozstali się w 2016 roku. Podobno winą były problemy alkoholowe aktora. Z perspektywy czasu Angelina Jolie nie żałuje rozstania. W jednym z ostatnich wywiadów wyjawiła: „Zakończyłam ten związek dla dobra mojej rodziny. To była właściwa decyzja”.

Wiadomo, że sądowa batalia o ich majątek oraz opiekę nad dziećmi trwała wiele lat. Wówczas w mediach pojawiały się coraz to nowsze informacje dotyczące życia prywatnego pary. Teraz wydaje się, że w końcu, dla dobra dzieci, znaleźli nić porozumienia. Emocje opadły i byli małżonkowie są w stanie spokojnie ze sobą rozmawiać.

Daily Mail donosi, że kilka dni temu Pitt był widziany, jak odjeżdżał swoim motocyklem sprzed domu Jolie. Według informatorów, spędził w rezydencji byłej żony dwie godziny. Powodem spotkania miały być zbliżające się 12. urodziny ich bliźniaków, Knoxa Leona i Vivienne Marcheline.

Fani twierdzą jednak, że przecież szczegóły imprezy mogły być ustalone telefonicznie, a za spotkaniem kryje się coś więcej... Wróżą oni aktorskiej parze zdecydowaną poprawę relacji, a nawet nawrót ich miłości.

Myślicie, że to możliwe, by jeszcze do siebie wrócili?  

Kard z filmu „Mr. & Mrs. Smith”

Gwiazdorskie duety filmowe, które przeszły do historii kina
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.