Film Once Upon a Time in Hollywood, Pewnego razu w Hollywood, Brad Pitt
Fot. Materiały prasowe
Z ŻYCIA GWIAZD

„Nawet nie wiem, czego się spodziewać...”. Brad Pitt zrezygnuje z aktorstwa?

55-letni aktor rozmyśla nad współczesnym Hollywood

Ksenia Krasko 31 lipca 2019 16:58
Film Once Upon a Time in Hollywood, Pewnego razu w Hollywood, Brad Pitt
Fot. Materiały prasowe

Może nam się wydawać, że tak utalentowany i uwielbiany na całym świecie aktor, jak Brad Pitt, nie może narzekać na brak pewności siebie, ale okazuje się, że nie ominął go ten problem. 55-letni Pitt, dwukrotnie ogłoszony najseksowniejszym żyjącym mężczyzną, twierdzi, że obawia się zmieniających się czasów.

Brad Pitt o braku pewności siebie

W wywiadzie z magazynem Culture, Brad Pitt wyznał, że stara się uporać z poczuciem niepewności. „To ciągła walka. W miarę starzenia się zyskujesz mądrość, więc mam nadzieję, że zwątpienie w siebie z czasem będzie mniejsze”.

Aktor nie ukrywa, że czuje się „dinozaurem” w świecie mediów strumieniowych, takich jak Netflix. Pitt przyznaje, że nie umie wyobrazić sobie tego, jak będzie wyglądało Hollywood za kilka lat, skoro platformy serialowe i filmowe już teraz są dużo popularniejsze niż tradycyjne kina.

„Jestem ciekawy przyszłości. Jest teraz mnóstwo portali do transmisji strumieniowej i jeśli we współczesnym kinie nie wydarzy się nic nowego... Nawet nie wiem, czego się spodziewać”, powiedział w rozmowie z The Sunday Times. Wcześniej, w wywiadzie z GQ ujawnił, że skupia się na produkcji filmowej, ponieważ jest za stary na Hollywood. „Naprawdę wierzę, że w grze zostają młodsi mężczyźni. Nie dlatego, że nie ma ról dla starszych – po prostu czuję, że tak to się potoczy”.

„Może jesteśmy dinozaurami, ale spójrzmy na lata 90. Wtedy ogromnie popularne były filmy z Sylvestrem Stallone i Arnoldem Schwarzeneggerem. I nagle pojawił się Tarantino ze swoim niestandardowym spojrzeniem na kino. To podziałało! Z tego powodu nie mam nic przeciwko zmianom”, rozmyśla aktor.

Brad Pitt zagrał właśnie jedną z głównych ról w nowym filmie Quentina Tarantino Pewnego razu... w Hollywood, który zobaczymy na ekranach naszych kin już 16. sierpnia. U boku aktora pojawią się Margot Robbie, Leonardo DiCaprio i Rafał Zawierucha. 

premiera Once Upon a Time in Hollywood, Brad Pitt
Fot. Birdie Thompson/AdMedia / SplashNews.com/East News

premiera Once Upon a Time in Hollywood, Brad Pitt, Margot Robbie, Leonardo DiCaprio
Fot. Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.