EN_01414645_0002, Brad Pitt
Fot. Rex Features/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Brada Pitta łączy z córką wyjątkowa więź. Aktor nie ukrywa, że martwi się o przyszłość Shiloh

Boi się, że Hollywood ją zniszczy

Olga Figaszewska 11 sierpnia 2022 16:36
EN_01414645_0002, Brad Pitt
Fot. Rex Features/East News

Wielu nie mogło uwierzyć, że ich związek przeszedł do historii. Angelina Jolie i Brad Pitt w 2016 roku temu podjęli decyzję o rozstaniu. Najpopularniejsza para Hollywood wspólnie wychowywała sześcioro dzieci. Parze zależalo na tym, by w tej całej sytuacji najmniej ucierpiały ich dzieci. Zagraniczne media co jakiś czas rozpisują się na temat życia prywatnego całej rodziny. Niektóre z nich podawały, ze Brad Pitt stara się wzmocnić relacje łączące go z pociechami. Aktor jest niesamowicie dumny z ich osiągnięć i wyborów. Teraz wiele mówi się na temat więzi, która łączy go ze biologiczną córką, Shiloh.

Jakim ojcem jest Brad Pitt? Z Shiloh łączy go wyjątkowa nić porozumienia

Mają za sobą ciężki czas, ale mimo nieporozumień i trudnych doświadczeń zawsze będą rodziną i skupiają się na tym, by ich relacje zostały naprawione. Angelina Jolie i Brad Pitt wychowywali razem Maddoxa, Paxa, Zaharę i dwójkę biologicznych pociech, bliźniaki: Vivienne i Knoxa. Chociaż dla aktorskiej pary praca była zawsze bardzo ważna, to ich najważniejszą rolą było rodzicielstwo. Starali się przekładać dobro swoich dzieci ponad własne.

Po rozstaniu z Angeliną Jolie, Brad Pitt miał utrudniony kontakt z dziećmi. Bardzo za nimi tęsknił i dążył do tego, by ich relacja nie ucierpiała zbyt mocno. Zdaniem zagranicznych mediów najtrwalsza więź łączy go z Shiloh.

„Nie tylko wyglądają podobnie, ale mają to samo wielkie serce. Są bardzo współczujący i kochający. Oboje są bardzo otwarci, lubią poznawać nowych ludzi”, donosił jeden z tabloidów. Podobno 15-latka chciałaby częściej widywać się z tatą i dąży do tych spotkań. „Brad jest bardzo poruszony, że Shiloh chce mieć z nim więcej kontaktu”, mówił informator magazynu w zeszłym roku

Nastolatka niedawno miała nakłaniać rodziców, by do siebie wrócili. Jednak Angelina Jolie i Brad Pitt uważają to za niemożliwe marzenie do spełnienia. W końcu zaczęli już układać swoje życie na nowo.  

Zobacz też: Shiloh Jolie-Pitt przechodzi okres buntu? Córka Angeliny Jolie ma dość konfliktu między rodzicami

Brad Pitt, Maddox Jolie-Pitt, Brad Pitt, Pax Thien Jolie-Pitt, Shiloh Nouvel Jolie-Pitt
Fot. @Parisa / Splash News/EAST NEWS

Brad Pitt i jego dzieci: Maddox, Pax, Shiloh, 2014 rok

Angelina Jolie, Shiloh Jolie Pitt
Fot. Eidon/REPORTER/EAST NEWS

Brad Pitt martwi się o córkę

Aktor jest z kolei bardzo dumny ze swojej córki i wspiera ją na każdym kroku. Jednak z niepokojem obserwuje, jak Shiloh wstępuje do świata show-biznesu. Dziewczynka niedawno pojawiła się u boku Angeliny Jolie na czerwonym dywanie.

„Brad nie chce, żeby dorastała tak szybko, ale jest dumny, kiedy widzi ją na czerwonych dywanach. To wzbudziło wzrost zaufania dla Shiloh. Oczywiście martwi się wpływem Hollywood na wszystkie jego dzieci, ale ufa instynktom Angie w tej dziedzinie. Ma nadzieję, że branża jej nie skrzywdzi”, podawano w tabloidzie.

Jednocześnie aktor jest dumny z osiągnięć Shiloh, która zachwyciła niedawno świat swoimi zdolnościami tanecznymi. „Nie wiem, skąd wzięła te ruchy. Ja mam dwie lewe stopy! […]Uwielbiam, kiedy moje dzieci znajdują własną drogę, znajdują rzeczy, którymi się interesują i rozkwitają”, mówił Brad Pitt.

Zobaczcie, jak rusza się stojąca po lewej stronie  nastolatka. 

Sprawdź też: Shiloh zmieniła imię, teraz chce zmienić płeć. Tak wygląda dziecko Angeliny Jolie i Brada Pitta

Brad Pitt
Fot. Jennifer Graylock/Press Association/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?