Madzia i Oleh, Big Brother
Fot. Instagram
Z OSTATNIEJ CHWILI

Byli najsłynniejszą parą programu Big Brother. Madzia i Oleh rozstali się...

Doniesienia mediów potwierdziła sama zwyciężczyni Big Brothera

Gabriela Czernecka 30 września 2020 17:24
Madzia i Oleh, Big Brother
Fot. Instagram

To koniec związku Madzi i Oleha. Jedna z najsłynniejszych par programu Big Brother nie jest już razem. Od kilku tygodni w mediach pojawiały się plotki dotyczące związku Magdy i Oleha. Rozstanie oficjalnie potwierdziła zwyciężczyni pierwszej edycji programu.

Magdalena Wójcik i Oleh Riaszeńczew rozstali się

Gdy Magdalena Wójcik wygrała pierwszą edycje reaktywowanego po latach Big Brothera, z dnia nadzień stała się rozpoznawalna. Fani programu z ciekawością śledzili jej losy. Nic dziwnego, że gdy na jaw wyszło, że Magdę i Oleha, również uczestnika show, łączy coś więcej niż przyjaźń, internauci byli zachwyceni. „Nie wiem, czy znalazłam miłość, ale z mojej strony na 100% jakieś uczucie jest. Słyszę po wyjściu wiele skrajnych opinii, a ja sama muszę się przekonać, co myślę. Chcę z nim pogadać, porandkować i zobaczyć, jacy razem jesteśmy. Ale naprawdę chciałabym z nim być, z mojej strony wszystkie emocje były prawdziwe. Zastanawiam się, czy z jego strony też. Trzymam kciuki, by tak było”, mówiła nam Madzia Wójcik po opuszczeniu programu.

Choć niewiele osób dawało im szansę, to oni na przekór wszystkim pokazali, że są dla siebie stworzeni. Chętnie zamieszczali w sieci wspólne zdjęcia, pokazywali się razem na wielkich wyjściach. Nikt nie spodziewał się, że w ich związku nie dzieje się najlepiej. Jeszcze kilka tygodni temu Madzia była przekonana, że izolacja nie wpłynęła na ich uczucia: „Myślę, że nasz związek zdał test. Chociaż wiadomo, czasami się człowiek nudził. Ja nie lubię się nudzić, więc zawsze wymyślałam sobie dodatkowe zajęcia. Dzwoniłam do znajomych na różnych social mediach. Starałam się ten czas spędzić kreatywnie. Jeżeli chodzi o Olo, wszystko jest tak samo, jak było. Nic się nie zmieniło”, mówiła w rozmowie z JastrząbPost.

Dziś o rozstaniu pary poinformował Pudelek. Serwis twierdzi, że związek Madzi i Oleha to już przeszłość. Zdaniem informatora Pudelka to Magda podjęła decyzję o rozstaniu po tym, jak Oleh dopuścił się zdrady. Zarówno zwyciężczyni Big Brothera, jak i Oleh początkowo nie komentowali tych doniesień. Chwilę później Instagram Oleha zrobił się prywatny, a na profilu Magdy Wójcik pojawiło się oświadczenie. 

„Witajcie Kochani. Jest to najsmutniejszy i najtrudniejszy dla mnie post, który muszę dodać. Nigdy nie myślałam, że będzie taka sytuacja, nie mogę się z nią pogodzić i szczerze nie jestem gotowa psychicznie na tę publikację, ale wiem, że nie mogę dłużej trzymać Was w niepewności i niewiedzy. bardzo ciężko mi się to pisze, ale nie mam wyboru”, zaczyna swój wpis. 

„Od jakiegoś czasu zauważyliście, że było mnie bardzo mało na Instagramie, a gdy coś nagrywałam nie był to ten uśmiech, który miałam kiedyś. Ostatnie tygodnie przepłakałam w łóżku, nie chciałam wiedzieć ludzi, nie mogłam spać, nie miałam apetytu, wszystko bolało mnie ze stresu, a małe rzeczy nie cieszyły mnie już jak kiedyś. Zwalił się mój kolorowy świat, straciłam wiarę w ludzi, zawiodłam się, rozczarowałam, pękło mi serce, poczułam się zraniona, zdradzona i w jakimś stopniu oszukana. Nikomu nie życzę takiego bólu, smutku i żalu”, pisze dalej.

„Z Olo poznaliśmy się na Waszych oczach w programie Big Brother, gdzie Olo pierwszy wyznał mi miłość i starał się zdobyć moje serce. Na początku byłam ostrożna, bałam się zranienia a rozum podpowiadał mi abym nie szła w tę relację. Ja jednak zawsze kieruję się sercem i chcąc czy nie chcąc zakochałam się!”, czytamy.

Później Magda Wójcik zwróciła się bezpośrednio do byłego partnera: „Drogi Olo, oddałam Ci całe moje serce, całą siebie, wszystko to co miałam i nigdy nie spojrzałam na inną osobę. Po programie byłam najszczęśliwsza na świecie. Później niestety wszystko się odmieniło. Gdy ja starałam się coraz bardziej, więcej przytulałam, chciałam bliskości, coraz częściej mówiłam kocham cię, pragnęłam spędzać każdy dzień razem, jeździć na wspólne wyjazdy, dużo rozmawiać… Ty robiłeś się coraz zimniejszy, odpychałeś mnie, mówiłeś, że lubisz zatęsknić i nie możesz spędzać aż tyle czasu z jedną osobą. Nie było już słów kocham cię, nie było ciepła, przestałeś się starać i coraz bardziej oddalałeś się ode mnie”, pisze Magda Wójcik na Instagramie. 

Magda Wójcik potwierdza rozstanie z Olehem

„Moje uczucie do Ciebie wzmacniało się z czasem coraz bardziej, a Twoje gasło. Nie tak to sobie wyobrażałam. Myślałam, że dwie kochające się osoby mogą pokonać cały świat! Odkrywałam coraz więcej niepokojących sytuacji na to, że nie traktujesz mnie poważnie, ale wciąż sobie wszystko usprawiedliwiałam. Po czasie przyznałeś, że nie kochasz mnie już jako partnerkę lecz tylko jako przyjaciółkę”, pisze zwyciężczyni Big Brothera.

Dalej Magda Wójcik potwierdziła rozstanie z Olehem: „Słowa te złamały mi serce, nasz związek rozpadł się i każdy idzie w swoją stronę. Dziękuję Ci za te półtora roku. Nigdy nie zapomnę naszych wspomnień i magicznego poznania się w programie telewizyjnym. Życzę Ci dużo szczęścia na nowej drodze życia. Złamałeś mi serce, ale ja nadal Cię kocham, gdyż moje uczucia tak szybko nie odchodzą. Muszę być silna, powoli zacząć wychodzić do ludzi, odbudować mój kolorowy świat i znów stać się tą wesołą, uśmiechniętą i pozytywną osobą, którą widzieliście w Big Brotherze. PS kochani doceńcie proszę, że otworzyłam się przed Wami i uszanujcie ten trudny dla mnie czas. Dziękuję”, napisała Magda Wójcik na Instagramie. Wygląda na to, że związek Madzi i Oleha należy już do przeszłości...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MAGDA WOJCIK (@madzia.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MAGDA WOJCIK (@madzia.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MAGDA WOJCIK (@madzia.official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.