Beyonce
Fot. Instagram @beyonce
O TYM JEST GŁOŚNO

„Poronienia nauczyły mnie, że najpierw muszę być matką dla siebie”

Beyonce w poruszającym wywiadzie opowiedziała o traumatycznych przeżyciach

Olga Figaszewska 10 grudnia 2019 11:56
Beyonce
Fot. Instagram @beyonce

Beyonce pojawiła się na okładce amerykańskiego wydania magazynu Elle USA. Gwiazda opowiedziała o traumatycznych wydarzaniach w jej życiu. Nie każdy zdawał sobie z tego sprawę, przez co musiała przejść, by zbudować swoją rodzinę.

Beyonce o macierzyństwie i utracie ciąży  

Wokalistka wraz z mężem doczekała się trójki pociech. Najstarsza córeczka pary ma już siedem lat, a dwa lata temu przyszły na świat bliźniaki - Sira i Rumi. Nie każdy był świadomy, że Beyonce przeszła długą i trudną drogę, by spełnić swoje marzenie o rodzinie i macierzyństwie.

Beyonce, Blue Ivy, córka Beyonce
Fot. Instagram @beyonce

Piosenkarka w najnowszym wywiadzie nie ukrywa, że drażnią ją pytania o kolejne ciąże. „Odczepcie się od moich jajników!”, mówi ostro.

Na co dzień mierzy się z takimi samymi dylematami, jak większość kobiet.

„Najbardziej stresujące jest dla mnie zachowanie równowagi między pracą i życiem. Upewnianiem się, że jestem obecna w życiach moich dzieci - odwożeniem Blue do szkoły, zabieraniem Rumi i Sira na ich zajęcia, znajdowaniem czasu na wieczorne randki z mężem i byciem w domu, aby zjeść kolację z rodziną. Żonglowanie tymi wszystkimi rolami może być stresujące, ale myślę, że tak wygląda życie każdej pracującej mamy”, wyznała w rozmowie z Elle USA.

Czym dla gwiazdy jest sukces? Dziś patrzy na swoje życie zupełnie inaczej. W poruszającej rozmowie odpowiedziała o utracie ciąż, które wpłynęły na jej wrażliwość i odbieranie świata.

Beyonce, Ranking Instagram 2017
Fot. Instagram

Poronienia nauczyły mnie, że najpierw muszę być matką dla siebie, zanim będę matką dla kogoś innego. Później urodziłam Blue i moje cele stały się dużo głębsze. Umarłam i urodziłam się na nowo w moim związku i poszukiwanie samej siebie stało się jeszcze silniejsze. Bycie "numerem jeden" nie jest już dłużej moim priorytetem. Prawdziwym zwycięstwem jest dla mnie tworzenie sztuki i dziedzictwa, które będzie żyło jeszcze długo po mnie. To jest satysfakcjonujące”, mówiła dla Elle USA. 

TAGI #Beyoncé

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.