Beyonce, Jay Z
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Fani oburzeni skandalicznym zachowaniem Beyonce i Jaya Z na Super Bowl!

Para nie wstała podczas hymnu narodowego

Sabina Zięba 3 lutego 2020 13:00
Beyonce, Jay Z
Fot. East News

Za nami już największe wydarzenie sportowe w USA. W niedzielny wieczór 2 lutego na stadionie Hard Rock w Miami Gardens na Florydzie odbyło się Super Bowl, czyli mistrzostwa w futbolu amerykańskim. Starcia drużyn co roku cieszą się wielką popularnością, podobnie jak występy muzyczne gwiazd światowego formatu prezentowane podczas przerw. Tym razem zaszczyt ten spotkał Shakirę i Jennifer Lopez. Z trybun natomiast wszystkiemu się przyglądali m. in. Beyonce oraz Jay Z. Choć para nie brała czynnego udziału w wydarzeniu, o ich obecności jest naprawdę głośno. Amerykanie krytykują małżeństwo przez niedopuszczalne zachowanie...

Skandaliczne zachowanie Beyonce i Jaya Z

Tegoroczny, 54. finał amerykańskiej ligi NFL, dla wielu jest jednym z najlepszych w historii, patrząc na względy artystyczne. Według fanów, Shakira i Jennifer Lopez spisały się na medal, wykonując swoje najpopularniejsze utwory, a także prezentując skomplikowane choreografie podczas Halftime Show. Przed nimi jednak, na samym początku wydarzenia, na scenie pojawiła się Demi Lovato, która zaśpiewała hymn Stanów Zjednoczonych. To właśnie w czasie jej występu, zaskoczyło zachowanie Beyonce i Jaya Z.

Amerykanie zarzucają muzycznej parze brak poszanowania dla symboli narodowych. Wszystko przez fakt, że nie wstali oni ze swoich vipowskich miejsc podczas wykonywania hymnu. Sieć podbija filmik sąsiadującego z nimi na trybunach mężczyzny. Uchwycił moment, który oburzył internautów. Mają oni ogromny żal do artystki i jej najbliższych za nieposzanowanie tradycji.

Pod wideo masowo pojawiają się komentarze: „Przestańcie robić z nich milionerów, nie kupujcie ich śmieciowej muzyki”, „Nienawidzę ich za to, co zrobili” czy „Za pieniądze nie kupisz klasy”.

Zgadzacie się z nimi?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez #1 In Exposing Leftist Lies (@_conservative_warrior_)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?