Olga Figaszewska 28 stycznia 2018 08:45
1/6
Bartek Królik, MT
Copyright @Instagram @bartekkrolik
1/6

Kilka miesięcy temu, Bartek Królik zamieścił na Instagramie wzruszające zdjęcie. Na świat przyszła jego córeczka, Jagoda. Muzyk poinformował, że dziewczynka ma ona zespół Downa. „Oni widzą Zespół Downa - my widzimy OSOBĘ”, napisał pod jedną z fotografii. Jego słowa zachwyciły internautów. Teraz jego najnowszy wpis po raz kolejny chwyta za serce. Do czego zachęca fanów?

 

Zobacz też: Najważniejsze kobiety w życiu Bartka Królika? „Moje śnieżynki”, Kalinka i Jagódka. Zobaczcie wzruszające zdjęcie córeczek muzyka!

 

Bartek Królik o chorej córeczce!

Na co dzień współpracuje z Agnieszką Chylińską oraz Natalią Kukulską. Prywatnie Bartek Królik jest ojcem trzyletniej Kaliny i kilku miesięcznej Jagody, które wychowuje wraz z żoną, Karoliną. Ich zdjęcia można podziwiać na Instagramie. Widać, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Z czułością, szacunkiem i niezwykłą wrażliwością opisuje swoje relacje z córeczkami. Co więcej jego postawa i działalność skłoniła ludzi do głębszej refleksji, zachęca do wspierania osób dotkniętych tą chorobą. Bo przecież to nie temat tabu. Należy o tym mówić jak najwięcej.

 

„Kolejny raz w swojej „człowieczej karierze” będę się mierzył z życiem. Zarówno z problemami zdrowotnymi mojego dziecka, jak i z tymi „zewnętrznymi”, socjalnymi, z którymi ludzie z zespołem Downa cały czas się borykają ze względu na ciągły niedostatek akceptacji ze strony społeczeństwa”, mówił w wywiadzie dla wp.pl. „Dla mnie na tym polega prawdziwe życie, że wychodzi mu się naprzeciw. Na tym polega też prawdziwa miłość. Jest to przeciwieństwo „chowania głowy w piasek”, dodał.

 

Tym razem muzyk przyłączył się do niezwykłej inicjatywy. Razem z córeczką wziął udział w niezwykłej sesji. O co chodzi?

 

Polecamy też: Bartek Królik opublikował poruszający wpis o swojej córce z zespołem Downa. „My widzimy osobę!”

 

Wzruszające zdjęcia Bartka Królika i jego córki, Jagódki

 

„Niedługo ukaże się druga część rozmów z ojcami dzieci z Zespołem Downa pt. „Lista Obecności 2017” Wydawnictwo Bardziej Kochani”, napisał muzyk pod nowymi, rozczulającymi fotografiami z córeczką.

 

W komentarzach od razu pojawiły się słowa wsparcia: „Bartku...myślę że jesteś wspaniałym tatusiem dla obydwu swoich córeczek😍 całuski dla Twoich Skarbów 😘”, „Bartek -jesteś mega bracie...!!! Wasza postawa jest godna naśladowania ! Tulę Was do serca... jesteś≥cie wspaniali ... brakuje mi słów ❤️✌️😍😄🎧💪🏻❄️🥃!!!!”, „Jagódka nie mogla lepiej trafić! ❤ jesteście wielcy❤ a malutka jest przecudna! 😍”, piszą fani w komentarzach.

 

„Lista Obecności 2017”

 

„Lista Obecności” to zbiór kilkunastu wywiadów ze znanymi postaciami polskiego życia politycznego, kultury nauki, których łączy jedno - są ojcami dzieci z zespołem Downa. Pomysłodawcami projektu są nie tylko rodzice, a także współzałożyciele Stowarzyszenia Bardziej Kochani – Elżbieta Zakrzewska-Manterys, socjolożka i Andrzej Suchcicki, filozof. Publikacja została zilustrowana czarno-białymi zdjęciami autorstwa Anny Orłowskiej.

 

Zobacz niezwykłe zdjęcia Bartka Muzyka z córeczką w naszej galerii.

 

Zobacz też: Bartek Królik, twórca Sistars, zamieścił zdjęcie nowo narodzonej córki z zespołem Downa. Internauci nie kryją wzruszenia

2/6
Bartek Królik, Bartek Królik z córeczką Jagodą
Copyright @Instagram @bartekkrolik
2/6
3/6
Bartek Królik, Bartek Królik z córeczką Jagodą
Copyright @Instagram @bartekkrolik
3/6
4/6
Bartek Królik, Bartek Królik z córeczką Jagodą
Copyright @Instagram @bartekkrolik
4/6
5/6
Córka Bartka Królika, Bartek Królik
Copyright @Instagram @bartekkrolik
5/6

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?