Ashley Graham
Fot. materiały prasowe/VIVA! MODA
Z ŻYCIA GWIAZD

Ashley Graham pokazała poruszające zdjęcie z kilkutygodniowym synkiem

To kolejna gwiazda, która łamie tabu związane z karmieniem piersią

Rafał Kowalski 24 lutego 2020 17:50
Ashley Graham
Fot. materiały prasowe/VIVA! MODA

Początek 2020 roku był dla Ashley Graham zdecydowanie wyjątkowy. Najsłynniejsza modelka plus size została bowiem po raz pierwszy mamą. Na świat przyszedł chłopiec, któremu nadano imię Izaak. Noworodek czuje się bardzo dobrze, co widać między innymi na najnowszych fotografiach. Wiele z nich wywołuje wśród internautów wiele emocji. Są niezwykle odważne!

Ashley Graham karmi piersią na zdjęciach

23 lutego Ashley Graham dodała na swój profil na Instagramie fotografię, prezentując, w jaki sposób spędza niedzielne popołudnie. Widzimy siedzącą na łóżku modelkę, która karmiąc piersią 5-tygodniowego synka, równocześnie sprawdza telefon. Zdjęcie podpisała: „Wielozadaniowa niedziela”. Ujęcie zachwyciło fanów, którzy chwalą Ashley za otwartość i naturalność.

To nie pierwszy raz, gdy Graham zamieszcza taką fotografię w mediach społecznościowych. 4 lutego na Instagramie gwiazdy pojawił się post, który opatrzyła pięknym opisem: „Pamiętam, jak po raz pierwszy trzymałam na rekach Izaaka i mówiłam do Justina: Teraz jesteśmy rodziną na zawsze. Mam tyle powodów, by być wdzięczną: całą miłość i wsparcie ze strony tej niesamowitej instagramowej społeczności; niesamowitego męża i piękne dziecko, które otworzyło mi oczy na to, jak niesamowity jest ten świat”. Na owym zdjęciu modelka w towarzystwie partnera trzyma w ramionach syna, karmiąc go piersią. Z kolei 13 lutego zaprezentowała, jak zupełnie nieskrępowana karmi Izaaka w jednej z nowojorskich kawiarni.

W czasach, w których tak wiele rozmawia się o tym, że karmienie naturalne to powód do dumy (a w miejscach publicznych to z kolei zdecydowanie nie powód do wstydu), te fotografie zebrały wiele komentarzy. Głównie są to komplementy pisane w stronę szczęśliwej mamy związane z jej pięknym wyglądem oraz ogólnym urokiem, który aż bije z fotografii.

Przypomnijmy, że o swojej ciąży modelka plus size poinformowała swoich wielbicieli w sierpniu 2019 roku. „9 lat temu poślubiłam miłość mojego życia. To była wspaniała podróż z moją ulubioną osobą na świecie. Dziś czujemy się wdzięczni i szczęśliwi, że możemy świętować z naszą rozrastającą się rodziną. Wszystkiego najlepszego. Za moment życie stanie się jeszcze lepsze”, pisała w sieci. Z kolei 20 stycznia żona reżysera Justina Ervina poinformowała o porodzie: „O godzinie 18:00 18.01.2020 w sobotę nasze życie zmieniło się na lepsze. Dziękujemy za Waszą miłość i wsparcie w tym wspaniałym czasie”, napisała na Instastories.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.