Jarosław Jakimowicz
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Antoni Macierewicz komplementuje Jarosława Jakimowicza: „Jest wybitnym artystą”

Aktor poprowadzi program w TVP2

Rafał Kowalski 21 listopada 2019 10:45
Jarosław Jakimowicz
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/East News

Jarosław Jakimowicz dołączył do prowadzących program Pytanie na śniadanie EKSTRA. Aktor przekonuje, że posada w TVP nie ma nic wspólnego z sytuacją, która wydarzyła się szóstego listopada. To wtedy artysta podziękował publicznie Antoniemu Macierewiczowi za walkę o wolny kraj. Polityk odwdzięczył się i dziś komplementował dokonania aktora znanego z roli w Młodych Wilkach.

Antoni Macierewicz o Jarosławie Jakimowiczu

W rozmowie z WP, były szef MONu podkreślił, że uważa Jarosława Jakimowicza za człowieka wielu talentów. „Pan Jakimowicz jest wybitnym artystą, dziennikarzem, człowiekiem świata sztuki. Bardzo wysoko go cenię i jestem mu bardzo wdzięczny za jego patriotyczną, polską postawę. To jest moje stanowisko”, powiedział Antoni Macierewicz. Chwilę później dodał także, że nie zgadza się z teoriami spiskowymi, które krążą po sieci. Ich autorzy twierdzą, że zatrudnienie Jarosława Jakimowicza w Telewizji Polskiej ma związek z jego poglądami politycznymi. „Ludzie, którzy mają minimum świadomości o uczciwości wzajemnej, nie zadają takich pytań. Proszę mnie zwolnić od zajmowania się sprawami, które nie są moją kompetencją”, wyznał polityk na łamach WP.pl.

Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu Jarek Jakimowicz był gościem programu Michała Rachonia pt. Jedziemy. W studiu obecny był też Antoni Macierewicz, któremu aktor postanowił podziękować za wolną Polskę. „Ja mam 50 lat. Dziękuję za te 50 lat walki o niepodległość, dziękuję za kraj, w którym żyję. W imieniu moich dzieci, Polaków, wszystkich tych, którzy rozumieją to i inaczej rozumieją. Dziękuję bardzo. Naprawdę jestem dumny i zaszczycony”, powiedział Jarek Jakimowicz do polityka, który wydawał się zaskoczony.

Będziecie śledzić poczynania aktora w porannym paśmie TVP2? Podobno ma w nim prowadzić rozmowy o tematyce kryminalnej… 

Antoni Macierewicz
Fot. East News

Jarosław Jakimowicz
Fot. AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.