Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?! „Nie wiem czy będzie chłopiec”

Słowa Roberta Lewandowskiego wywołały falę domysłów

Konrad Szczęsny 22 lipca 2018 14:32
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Gwiazdorska para nigdy nie ukrywała, że chce posiadać więcej niż jedno dziecko. Choć od jakiegoś czasu było na ten temat cicho, najnowszy wywiad, którego Robert Lewandowski udzielił Filipowi Chajzerowi w Dzień Dobry TVN  wywołał falę spekulacji! Czy żona piłkarza jest w drugiej ciąży?!

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?

Klara Lewandowska, która przyszła na świat czwartego maja 2017 roku, już została obwołana przez media mianem „polskiego royal baby”. Szeroko komentowane są nie tylko jej kosztowne stylizacje i dodatki, lecz także... wartość marketingowa w przyszłości!

Co jakiś czas w wywiadach ze sportowcem i jego żoną Anną powraca również temat powiększenia rodziny. Nie inaczej było przy okazji tego najnowszego dla Dzień Dobry TVN, który został wyemitowany w dwóch częściach w sobotę oraz niedzielę. Filip Chajzer zapytał w jego trakcie kapitana biało-czerwonych o drugą ciążę trenerki.

Robert Lewandowski o drugiej ciąży Anny Lewandowskiej

W trakcie rozmowy Robert Lewandowski wiele razy podkreślił, że małżonka oraz córeczka to dla niego najważniejsze osoby na świecie. Dziennikarz mało dyskretnie próbował także podpytać, kiedy mała Klara doczeka się braciszka lub siostrzyczki. Słowa napastnika Bayernu Monachium nie pozostawiają wątpliwości co do tego, że para planuje (być może w niedługim czasie) powiększenie rodziny! W związku z tym Filip Chajzer zaczął dopytywać o potencjalne imię dla dziecka.

„Możemy wymyślić je razem i dlaczego to będzie Filip?”, żartował nieudolnie prezenter Dzień Dobry TVN.

„Bardzo ładne imię, ale nie wiem, czy będzie chłopak”, stwierdził zagadkowo Robert Lewandowski.

Czy to oznacza, że para powita niebawem na świecie drugie dziecko?  

Klara Lewandowska kończy roczek

Anna, Robert i Klara Lewandowscy
Fot. Instagram @_rl9

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.