Z ŻYCIA GWIAZD

Tak Anna i Robert Lewandowscy przygotowywali się do narodzin drugiego dziecka!

Nie kryją swojego szczęścia!

Konrad Szczęsny 6 maja 2020 12:09

Anna i Robert Lewandowscy nie posiadają się z radości. Właśnie powitali na świecie swoją drugą pociechę! Jak przygotowywali się do narodzin córeczki? „To tak naprawdę jest kontynuacja dla nas”, podkreślała trenerka.

Anna Lewandowska o przygotowaniach do porodu

Żona kapitana reprezentacji Polski z powodzeniem kontynuowała działalność zawodową i była w stałym kontakcie z fanami przez cała ciążę. Na swoim profilu na Instagramie regularnie zamieszczała zdjęcia, dokumentujące jej aktywności. Anna Lewandowska dzieliła się także tymi bardziej prywatnymi fotografiami, na których pozuje z mężem oraz córką i eksponuje na nich ciążowe krągłości.

Te widoczne były również na Balu Mistrzów Sportu 2020, na którym para pojawiła się w sobotni wieczór. Trenerka wybrała na tę okazję dopasowaną czerwoną suknię i dumnie prezentowała brzuszek na ściance. Czy miała tremę przed zbliżającym się wielkimi krokami porodem?

„Już mamą jestem. To tak naprawdę jest kontynuacja dla nas. Dopiero wróciliśmy z urlopu. Ale zaraz nas czekają obowiązki zawodowe. Robert na pełnym gazie zaczyna sezon, ja również zaczynam swoje prace zawodowe. Nie zwalniam tempa”, stwierdziła wówczas zdawkowo w rozmowie z Jastrząb Post.

Robert Lewandowski o drugiej ciąży żony

Na pytanie o przygotowania do narodzin drugiego dziecka odpowiedział wtedy również Robert Lewandowski. Piłkarz nie ukrywał, że przyjście na świat Klary i proces jej wychowywania wiele ich nauczył, dlatego nie czują wielkiej tremy.

„Doświadczenie już mamy, więc może będzie łatwiej. Miejmy nadzieję”, stwierdził optymistycznie sportowiec.

Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko

W środę, 6 maja na Instagramie Roberta Lewandowskiego pojawiło się urocze zdjęcie z córeczką! Anna Lewandowska urodziła drugą dziewczynkę! Na świecie pojawiła się Laura! Uroczą fotografię z pociechą piłkarz opatrzył czułym podpisem:

,,Cześć, maleństwo! Witaj na świecie Laura. Dobra robota mamusiu Anna Lewandowska". 

Serdecznie gratulujemy! Życzymy dużo zdrowia!  ZOBACZ ZDJĘCIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello little one 💖 welcome to the world Laura! Well done Mummy @annalewandowskahpba

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.