Anja Rubik, VIVA! Moda zima 2014, main topic
Fot. Paola Kudacki
Z ŻYCIA GWIAZD

„Nie byłam dotąd gotowa na dziecko’’. Anja Rubik po raz pierwszy tak szczerze o rozstaniu i macierzyństwie

Damian Duda 16 marca 2017 14:45
Anja Rubik, VIVA! Moda zima 2014, main topic
Fot. Paola Kudacki

Kiedy nagle go zabrakło, tego „domu’’, przez pierwsze kilka tygodni byłam tym przerażona’’, powiedziała Anja Rubik w rozmowie z Piotrem Najsztubem dla magazynu „Wysokie Obcasy Extra’’. Tym samym top modelka zakończyła spekulacje, które od miesięcy krążyły w światowych mediach na temat jej rozstania z Sashą Knezevicem.

Zobacz też: Sesja, która powstała z miłości do mody. Supermodelka Anja Rubik prezentuje wiosenne trendy

Anja Rubik o rozstaniu z Sashą Knezevicem

Związek to nie jest mój cel w życiu. Nie siedzę więc i nie panikuję: „Jestem sama, jestem sama, jestem sama, co mam ze sobą zrobić, co za straszna pustka!’’. Żeby stworzyć dobry związek, trzeba porzucić mrzonkę, że oto od pewnego momentu pojawia się wielkie „my’’, to zawsze jest „ja i ty’’, dwa światy. Nie lubię słowa „my’’. Oznacza za dużo kompromisów, a kiedy jest za dużo kompromisów, to pojawia się duszność’’.

Dramatu nie było, bo nasze rozstanie było rozciągnięte w czasie. Po drodze okazało się, że chcemy żyć innym życiem, mieszkać w innych miejscach, ale się nadal lubiliśmy. Więc to była trudna, długo podejmowana decyzja. Ostatecznie uznaliśmy, że aby to mogło dalej funkcjonować, to albo on musiałby z wielu rzeczy zrezygnować, albo ja. I doszliśmy do wniosku, że albo ja bym mu nie wybaczyła, albo on mnie. Tak się nie da żyć’’.

Na pytanie Piotra Najsztuba, czy płakała po rozstaniu, Anja Rubik odpowiedziała wprost:Pierwszy jak dotąd w moim życiu. Nie jestem płaczliwa’’, wyznała modelka.

Anja Rubik o dziecku

To jest mój wybór (...). Nie byłam dotąd gotowa na dziecko, nigdy nie poczułam tego „chcę!’’. Nie widzę w tym nic złego. Ktoś mógłby powiedzieć, że wybieram karierę zamiast dziecka, ale to absolutnie tak nie jest. Może kiedyś poznam kogoś, z kim chciałabym mieć dziecko? I wtedy będę je miała’’.

Przeczytaj też: Nie tylko Rozenek i Majdan. Zobacz, które gwiazdy VIVA! przyłapała w łóżku!

TAGI #Anja Rubik

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?