Angelina Jolie, Shiloh Jolie-Pitt, John Jolie-Pitt
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Angelina Jolie zażartowała z córki. Między aktorką a Shiloh doszło do ostrej wymiany zdań...

Padły mocne słowa!

Gabriela Czernecka 18 stycznia 2021 21:41
Angelina Jolie, Shiloh Jolie-Pitt, John Jolie-Pitt
Fot. Getty Images

Zagraniczne media ujawniają, jak wygląda relacja Angeliny Jolie i Shiloh Jolie-Pitt. Choć najstarsza biologiczna córka Jolie i pitt ma niecałe piętnaście lat, przeszła spektakularną metamorfozę. Obcięła włosy na krótko, strojami upodabnia się do braci, a od jakiegoś czasu mówi się, że rozpoczęła terapię hormonalną, która jest pierwszym krokiem w procesie zmiany płci. I to właśnie płeć miała być tematem żartu Angeliny Jolie. Ten jednak nie spodobał się córce gwiazdy…

Angelina Jolie zażartowała z Shiloh 

Córka Brada Pitta i Angeliny Jolie od najmłodszych lat wzbudza zainteresowanie mediów. W 2018 roku Shiloh Jolie-Pitt oficjalnie zmieniła imię i jak donoszą zagraniczne media, rozpoczęła proces zmiany płci. Podobno w dokumentach figuruje już jako John i to właśnie tym imieniem zamierza się od teraz posługiwać: „Lubi się ubierać jak chłopiec. Ona chce być chłopcem. Dlatego musieliśmy zrobić jej krótką fryzurę. Myśli, że jest jednym z braci”, powiedziała kiedyś Angelina Jolie w rozmowie z Vanity Fair. Brad Pitt podobno nie akceptuje terapii hormonalnej córki, ale jednocześnie szanuje jej decyzję. 

Angelina Jolie, Shiloh Jolie-Pitt, John Jolie-Pitt
Fot. Getty Images

„Chce żeby ją nazywać John. John lub Peter. To sprawa Piotrusia Pana. Kiedy więc zapytam uzywam właściwego imienia: „John, chciałbyś trochę soku pomarańczowego?” A wtedy ona odpowiada”, wyznał w jednym z wywiadów Brad Pitt. Shiloh Jolie-Pitt, a oficjalnie już John Jolie-Pitt ubiera się w chłopięce stroje. Rodzice pozostawili jej wolny wybór w kwestii tego, jak chce wyglądać i w kwestii tego, jak chce się nazywać. „Nigdy nie zabronię komukolwiek z moich dzieci być tym, kim chcą. Ja i Brad zawsze będziemy dawać im wolność wyboru”, mówiła kiedyś Angelina Jolie.

Choć Brad i Angelina długo starali się pilnować, by ich dzieci nie weszły zbyt szybko do świata show-biznesu, to zmienili  zdanie w 2014 roku. Wówczas troje dzieci pary, Vivienne, Zahara i Pax zagrało u boku mamy w filmie Czarownica. Shiloh również miała okazję wcielić się w jedną z ról, ale… odmówiła.  Podczas wywiadu z The Hot Hits aktorka ujawniła szczegóły zabawnej rozmowy z córką: „Żartowaliśmy, że Shiloh jest starszą Aurorą, ale ona stwierdziła, że to najbardziej absurdalna rzecz w historii. Powiedziała: „Nie, będę Marcusem”. Zapytałam jej: „Kim jest Marcus?”, a ona na to: „Marcus ma rogi, łuk i strzały”, powiedziała Angelina Jolie.

Skoro Shiloh postanowiła wymyślić własnego bohatera powieści, to aktorka nie naciskała na to, żeby jej córka pojawiła się w produkcji. Wiedzieliście o tym? 

Angelina Jolie, Shiloh Jolie-Pitt, John Jolie-Pitt
Fot. Getty Images

Shiloh Jolie-Pitt 2019 rok
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.