Angelina Jolie w szpitalu, dzieci JAMNIK
Fot. Backgrid/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Angelina Jolie trafiła do szpitala. Co się stało? Poruszone dzieci czekały na mamę pod kliniką

Z kolei fani zwrócili uwagę na inną rzecz

Rafał Kowalski 23 sierpnia 2021 20:40
Angelina Jolie w szpitalu, dzieci JAMNIK
Fot. Backgrid/East News

Ostatnie miesiące były dla Angeliny Jolie dość ciężkie. Pandemia zwolniła tempo rozwoju kariery aktorki, która znacznie częściej, niż na planach filmowych zjawiała się w sądzie. Wciąż  bowiem między gwiazdą a jej byłym mężem trwa proces dotyczący podziału opieki nad szóstką dzieci. Mimo dwóch lat, które mijają od rozwoju Brad Pitt i Angelina Jolie nie umieją porozumieć się w tej sprawie.

Niepokojące są też najnowsze zdjęcia, które wykonano w ostatnią sobotę…

Angelina Jolie w szpitalu

Na fotografiach, które dotarły do agencji zdjęciowych widać trójkę dzieci Angeliny Jolie. Shiloh, Vivienne i Zahara oczekiwały pełne emocji pod szpitalem w Los Angeles. Dlaczego? Ponieważ kilka godzin wcześniej do kliniki trafiła ich mama. Według paparazzi aktorka spędziła pod opieką lekarzy blisko sześć godzin. Dopiero po tym czasie została odprowadzona do wyjścia i mogła uścisnąć stęsknione i zmartwione pociechy.

ZOBACZ TEŻ: Angelina Jolie wściekła na wyrok sądu i Brada Pitta. Przed nimi kolejna walka, tym razem nie o dzieci

Spotkanie było pełne emocji, co widać na poniższych zdjęciach. Sama aktorka starała się mocno uśmiechać, więc możemy podejrzewać, że czuje się bardzo dobrze. Mimo wszystko fani wyrażali w sieci zaniepokojenie, że Angelina Jolie wciąż wygląda bardzo szczupło. Pamiętajmy, że tego typu uwagi – nawet wyrażane z dobrej woli – nigdy nie są najlepszym pomysłem, ponieważ szczupły nie równa się chory. Wierzymy mocno, że i w tym przypadku powód wizyty u medyków był zupełnie inny.

Angelina Jolie w szpitalu, dzieci
Fot. Backgrid/East News

Angelina Jolie w szpitalu, dzieci JAMNIK
Fot. Backgrid/East News

Jak dziś wygląda życie Angeliny Jolie?

Uwielbiana przez fanów z całego świata Amerykanka skończyła w czerwcu 46 lat. Filmowa Lara Croft rzadko udziela wywiadów, ale do jednego udało namówić się ją redakcji brytyjskiego Vogue’a.

W lutym tak Angelina Jolie mówiła o swoim wieku i miejscu, w którym teraz jest w życiu. „Ostatnie kilka lat było dość trudne. Skupiłam się na uzdrowieniu naszej rodziny. Powoli wracam do życia […] Lubię być starsza. Czuję się znacznie lepiej po czterdziestce, niż kiedy byłam młodsza. Może dlatego, że moja mama nie żyła zbyt długo, więc starzenie się daje mi poczucie zwycięstwa, a nie smutku. Nie mogę się już doczekać pięćdziesiątki”, opowiadała aktorka.

Życzymy wszystkiego najlepszego! Zachęcamy też do obserwowania Angeliny na Instagramie. Gwiazda właśnie dołączyła do użytkowników serwisu, dodała dwa posty o trudnej sytuacji ludności Afganistanu i ma już 8 milionów obserwujących.  

CZYTAJ TEŻ: Zachodnie media: Angelina Jolie nie chciała ślubu z Bradem Pittem!

Angelina Jolie w szpitalu, dzieci
Fot. Backgrid/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.